فهرست
افاضلی: کی‌روش آدم کوچک،گستاخ و یک صفر به تمام معناست!
افاضلی: کی‌روش آدم کوچک،گستاخ و یک صفر به تمام معناست!

افاضلی: کی‌روش آدم کوچک،گستاخ و یک صفر به تمام معناست!

آی‌اسپورت- شاید اگر اینفانتینو دبیرکل یوفا که نامزد ریاست فیفا است، می‌دانست حضورش در ایران چه حاشیه‌هایی به دنبال خواهد داشت، هرگز پایش را به ایران نمی‌گذاشت. او البته به تهران آمد و خیلی زود هم رفت، اما حاشیه‌هایش ماند برای فوتبال ایران که همیشه ثابت کرده تشنه حاشیه‌های جدید است.
بحث دعوت نکردن از کی‌روش و بزرگان فوتبال برای حضور در جلسه با اینفانتینو و به جای آن حضور افرادی که زیاد هم ارتباطی با مسائل فنی فوتبال ندارند، خوراک حاشیه‌ای چند روز فوتبال ایران شد و همچنان درباره آن اظهار نظرات مختلفی می‌شود. کی‌روش البته در مصاحبه‌های مختلف تاکید کرده که حضور نداشتن در این جلسه اصلا برایش مهم نیست اما او از اختصاص دادن آکادمی فوتبال ایران به کلینیک پزشکی ایراد گرفته که طرف حساب او در این ماجرا، بخشی از نفراتی هستند که در جلسه با اینفانتینو حضور داشته‌اند.
حالا امروز در یکی از گروه‌های تلگرامی که اهالی ورزش در آن حضور دارند، هومن افاضلی که سال‌هاست در کنار فدراسیون حضور دارد و هر وقت تیمی سرمربی نداشته باشد هدایت موقت آن را به افاضلی می‌سپارند، اظهار نظری عجیب کرده است. افاضلی که کفاشیان به او لقب تیم جمع کن داده بود، مدعی شده که او کارلوس کی‌روش را به فدراسیون فوتبال معرفی کرده است.
افاضلی در این گروه تلگرامی نوشت: «من از همه اهالی فوتبال این مملکت به خاطر معرفی کردن کی‌روش به فدراسیون فوتبال و کمک به اومدنش به ایران عذرخواهی می‌کنم. کی‌روش به عنوان مربی سابقه بزرگی دارد هرچند در کشور ما نتایجش متوسط بوده، ولی به عنوان یک فرد او یک آدم کوچک، گستاخ و یک صفر به تمام معناست. در تمام مدت حضورش در این مملکت جز بی‌احترامی به آدم‌های مختلف و توهین به افراد ، رفتار دیگری از او ندیدم. من از همه مردم ایران و اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم.»
البته دقایقی بعد از این نوشته، بهنام ابوالقاسمپور بازیکن سابق پرسپولیس و کارشناس فوتبال به صحبت‌های افاضلی واکنش نشان داد و نوشت: «بعد از خواندن نظرات دوستان خودم در این گروه، چند نکته ذهنم را به عنوان کسی که چند صباحی در این فوتبال بوده مشغول کرده است. اول از همه اینکه در فوتبالی که هنوز اندر خم یک کوچه است و یک زمین تمرین برای تیم ملی کشورش ندارد، چه نیازی به ساخت کلینیک پزشکی بود. فکر می‌کنم حدود پانزده سال از ساخت کمپ تیم ملی می‌گذرد اما هنوز این کمپ یک زمین تمرین ندارد و این یک بی‌آبرویی بزرگ برای فوتبا ملی ماست و با در کنار هم قرار دادن ساخت کلینیک ورزشی که این روزها مصارف غیر ورزشی هم پیدا کرده و جایی شده برای حضور بیماران سانتی مانتال، و بی‌زمینی کمپ به نظرم یادآور ضرب‌المثل آفتابه لگن هفت دست ولی شام و ناهار هیچی است. آیا بهتر نبود به جای هزینه‌ای که برای این کلینیک کردند و پول 6 میلیاردی که خرج تیم امید شد، یک زمین درست و حسابی در این کمپ درست می‌کردند؟ ضممنا یک سوال هم از آقای افاضلی دارم. می‌خواهم ببینم دیدارهای هر روزه شما با آقای برانکو در هتل المپیک ربطی به این موضوع که این سرمربی را می‌خواهند به عنوان آلترناتیو آقای کی‌روش مطرح کنند دارد یا نه.»


منبع:خبرآنلاین

کدخبر:9412
  ۷  
آی اسپورت
2016-02-14 17:53:43
نظر دهید

۷ نظر
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۴۰
شما هم یک چاق پر رو و چهار هیچ باخته از ویتنامی
۱
10-10-10
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۴۷
برانکو تا قهرمانی پرسپولیس در آسایا در تیم می مونه و بعد تیم فهرمن آسای رو به یحیی تحویل میده و مربی تیم ملی میشه
ali
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۵۵
اگه اینجا ایران مثل کشور های اروپایی بر حسب شایستگی و کارنامه مربی گری به کسی تیم میدادن نه با پارتی بازی امثال این و مایلی کهن توپ جمع کن هم نبودن طرف مدرک درست و حسابی مربی گری هم نداره میاد میشه سرمربی تیم ملی .کارنامه اقای کیروش مشخصه ..اینا چی دارن.
بهزاد
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۴
چرا پیام هارو سلیقه ای چاپ میکنید ؟ دیگه پیام نمیدم
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۲
تو هم یک ادم بی خاصیتی
سعید
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۲
البته اگر آقای افاضلی به نسبت قد و عرض و. وزن اندازه گیری کرده حق با آقای افاضلیه چون با مشخصاتی که ایشون دارن کی روش که هیچ رضازاده هم دربرابرشون کوچیکه ولی از نظر افتخارات و جایگاه بین المللی فقط میتونم بگم آقای افاضلی شما؟
تابش
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۹
آقای خوشتیپ تا حالا یه دور دور زمین چمن دویدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر