فهرست
نگاهی به برنامه آنالیز شبکه ورزش: دروغ چرا؟
نگاهی به برنامه آنالیز شبکه ورزش: دروغ چرا؟

نگاهی به برنامه آنالیز شبکه ورزش: دروغ چرا؟

آی‌اسپورت- برنامه شب‌های فوتبالی از فصل جدید لیگ برتر، در پایان هر مسابقه روی آنتن می‌رود. این برنامه شب‌های بازی‌ها با مهمانان خاص، خلاصه بازی‌ها را پخش می‌کنند، داوری‌های مشکوک را بررسی می‌کنند و آنالیز مسابقات را به نمایش می‌کشند. این که کارشناسان برنامه معمولا از نگاه بعضی‌ها، دارای سابقه خوبی نیستند به کنار. ولی آنالیزهای برنامه خیلی جالب آمار اشتباه می‌دهد. برای مثال در برنامه این هفته اعلام شده که پرسپولیس در بازی مقابل فولاد فقط چهار شوت به چارچوب داشته. آماری که در نگاه اول هم اشتباه به نظر می‌رسد. در این جا فقط همین یک مورد را بررسی کردیم. این شوت در چارچوب‌های پرسپولیس فقط از توی خلاصه بازی که در سایت‌ها قرار گرفته، بررسی شده. مطمئنا در کل بازی باز هم پرسپولیس شوت در چارچوب‌هایی داشت که از نگاه تدوین‌گرهای خلاصه بازی، مهم به نظر نرسیده. کاش حداقل دوستان آنالیز شب‌های فوتبالی نگاهی به خلاصه بازی‌ها داشته باشند و بعد این آمارها را روی آنتن ببرند. البته سایر آنالیزهای این برنامه هم درست نیست. به طور مثال کافی است به آنالیز این گروه بعد از بازی استقلال تهران و استقلال اهواز نگاهی بیندازید تا به عمق فاجعه پی ببرید.

در این برنامه اعلام شده که پرسپولیس چهار شوت به چارچوب داشته.
شوت اول پرسپولیس که توسط محسن مسلمان به مرکز دروازه فرستاده شد.ضربه مهدی طارمی که به گل تبدیل شد.شوت رامین رضاییان که توسط دروازه‌بان مهار شد.ضربه فرشاد احمدزاده روی سانتر عالیشاه که توسط سلیمی مهار شد.
ضربه سر مهدی طارمی که توسط گلر فولاد دفع شد.آخرین شوت رضاییان که از روی ضربه ایستگاهی زده شد و سلیمی به کرنر فرستاد.

کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-14 18:09:39
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۰۷
حالا چی رو میخایین ثابت کنید؟ چرا حرفی از اشتباهات پشت سر هم داوری نمیزنید؟ اخراج و پنالتی برای فولاد, پنالتی برای سپاهان,.. ولی الان اگه یه اوت اشتباه رو داورا واسه این پرسپولیش میگرفتند دیگه واویلا میشد
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۲
از وقتی این برنامه شروع شده تازه میفهمم عادل و برنامه نود چه نعمتیه
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۱
دلال های فوتبال هستن
حرف حساب
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
ما پرسپولیسی ها به این اراجیف عادت داریم! ولی خدا خواسته که روی همه اینها کم بشه! تمام این دروغها و بحران و شایعه ها اختلافش فقط دو امتیازه با تیم پرادعای لیگ که همه چیز به نفعشه! یعنی در حد فرق بین یک بازی مساوی و برد!!
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۵۵
خودشون هم می دونن اشتباه و الکیه برای همین سریع می خونن و ازش رد می شن.اتفاقا با حالت خجالت هم می خونن آمارهارو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر