فهرست
فلاح‌زاده: بود و نبود طارمی برایم فرقی نمی‌کند
فلاح‌زاده: بود و نبود طارمی برایم فرقی نمی‌کند

فلاح‌زاده: بود و نبود طارمی برایم فرقی نمی‌کند

آی اسپورت- حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان سایپا موفق شد در بازی با سپاهان، پنالتی خلعتبری را مهار کند. او که پیش از این پنالتی طارمی را هم مهار کرده بود هفته آینده در مقابل پرسپولیسی می‌ایستد که طارمی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. هر چند، فلاح‌زاده معتقد است بود و نبود طارمی در این بازی فرقی ندارد. گفت‌وگوی او را به نقل از همشهری بخوانید.

 
بازی با سپاهان چطور بود؟ سپاهان خیلی ضعیف بود یا تیم شما واقعا قدرتمند کار کرد؟
ما خیلی قدرتمند کار کردیم و قوی هستیم. البته خیلی هوشمندانه بازی کردیم و بچه‌ها بازی رو به جلویی را انجام دادند. سپاهان تیم باشخصیتی است و سال گذشته قهرمان شده. این تیم در بدترین شرایط هم صلابت دارد و ما در یک بازی سخت توانستیم در خانه حریف پیروز شویم.


واقعا خطای آندرانیک تیموریان پنالتی بود؟
به نظر من پنالتی نبود و برخوردی انجام نشد اما داور پنالتی گرفت و من هم توانستم خداراشکر مهارش کنم. شانس من بوده که پنالتی دو شماره9 را بگیرم. خلعتبری همشهری من است و در بازی با ما خیلی خوب بود و بارها اذیت‌مان کرد اما خداراشکر که پنالتی‌اش گل نشد. البته موقع پنالتی‌گرفتن زینالی حرف‌هایی به من زد که خیلی کمک کرد.
 

هفته آینده با پرسپولیس بازی دارید اما طارمی نیست که دوباره پنالتی بزند. فکر می‌کنید اگر باز هم پنالتی شود بتوانید بگیرید؟
برای من و بچه‌های سایپا فرقی ندارد چه کسی بازی می‌کند یا نمی‌کند. پرسپولیس یک تیم بزرگ و باشخصیت است که هواداران خوبی دارد و ما سعی می‌کنیم این تیم را شکست دهیم. هدف و کار ما مشخص است و اگر پنالتی شود و هر بازیکنی پنالتی بزند، من سعی می‌کنم بگیرم. پنالتی غیر از شماره9ها را هم می‌گیرم اگر خدا بخواهد!
 

بعد از استعفای کی‌روش آیا شما به دعوت به تیم ملی امیدوار شدید؟
اصلا این‌طور نیست. البته فکر می‌کنم ایشان در تیم ملی بمانند. من کار خودم را می‌کنم و همه عملکرد من را دیده‌اند و آمارم مشخص است و نیازی به گفتن نیست. من تیم ملی کشورم را دوست دارم و اگر دعوت شوم سعی می‌کنم در خدمت تیم ملی باشم اگر هم نباشم برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-14 18:08:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر