فهرست
طبق محاسبات جلالی؛ ترابی مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کند
طبق محاسبات جلالی؛ ترابی مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کند

طبق محاسبات جلالی؛ ترابی مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کند

آی اسپورت- نیمکت‌نشینی مهدی ترابی در بازی دوم تیم ملی امید کشورمان در مقدماتی المپیک برابر قطر، یک بحران جدی برای کادرفنی این تیم درست کرد. همه دیدند که از وقتی ترابی به زمین آمد، چطور ورق بازی برگشت و تیم امید کشورمان توپ و میدان را در اختیار گرفت.
با این وجود مجید جلالی که حامی سرسخت مایلی‌کهن و خاکپور بود، خودش را فنا کرد تا از تز آنها دفاع کند. او گفت به نظرش ترابی بازیکنی نیست که بازی‌های فشرده را تاب بیاورد و به همین دلیل حتی در سایپا هم وقتی بازی‌ها شکل فشرده و پشت سر هم پیدا می‌کند، او گاهی به ترابی استراحت می‌دهد.
رسانه‌ها البته سعی کردند خیلی سریع مثال‌های نقض مربوط به ترابی را پیدا کنند و به رخ جلالی بکشند اما او زیر بار نرفت. سرمربی سایپا حتی در برنامه نود و در مواجهه با آمار مستند هم روی ادعایش پافشاری کرد و گفت ترابی را در چنین مواقعی روی نیمکت می‌نشاند.
حالا برمی‌گردیم به هفته‌های نوزدهم و بیستم لیگ؛ به جایی که سایپا روز 18بهمن به مصاف استقلال خوزستان رفت و روز 23بهمن در اصفهان با سپاهان مصاف داد. جالب اینجاست که طی 5روز، 2بازی سخت با تیم‌های مدعی برای سایپا برگزار شده و جلالی در هر دوی این بازی‌ها 90دقیقه کامل از ترابی بازی گرفته است!
در ادامه این برنامه فشرده، قرار است 5روز دیگر سایپا با پرسپولیس پیکار کند؛ مسابقه‌ای که باید دید جلالی در آن به ادعای عجیبش پایبند می‌ماند و ترابی را نیمکت‌نشین می‌کند یا این ستاره جوان را در ترکیب اصلی جا می‌دهد.
به ما حق بدهید که اگر ترابی پنجشنبه هم فیکس شد، به این جمع‌بندی برسیم که همه آنچه جلالی گفته بود، صرفا یک دفاع احساسی و بی‌منطق از عملکرد دوستانش در کادرفنی تیم امید محسوب می‌شده است.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-14 18:15:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر