فهرست
بنگر: با قهرمانی فاصله‌ای نداریم / نوراللهی بهترین جوان فوتبال ایران است
بنگر: با قهرمانی فاصله‌ای نداریم / نوراللهی بهترین جوان فوتبال ایران است

بنگر: با قهرمانی فاصله‌ای نداریم / نوراللهی بهترین جوان فوتبال ایران است

آی اسپورت- مدافع تیم پرسپولیس اعتقاد دارد که در حال حاضر پرسپولیس بهترین تیم ایران است و راه کوتاهی تا قهرمانی دارد. محسن بنگر درباره شرایط پرسپولیس و همچنین بازی نکردن احمد نوراللهی حرف‌های جالبی دارد.


 
بازی بسیار خوبی را پرسپولیس برابر فولاد انجام داد.
پرسپولیس در بازی برابر فولاد بسیار خوب و زیبا بازی کرد و با توجه به موقعیت‌های زیادی هم که توانست خلق کند، می‌توانست فولاد را با گل‌های بیشتری شکست دهد؛ البته فولاد تیم بسیار خوبی است و در دقایق پایانی هم ما را با مشکل روبه‌رو کرد اما خوشبختانه توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم.
 

فکر می‌کنی پرسپولیس می‌تواند با ادامه همین روند قهرمان شود؟
من فکر می‌کنم تا قهرمانی فاصله‌ای نداریم و فقط باید همین روند را ادامه دهیم و هیچ حریفی را دست‌کم نگیریم. باید همین‌طور جلو برویم تا قهرمان شویم و به آینده امیدوار باشیم.
 

پرسپولیس با وجود بازی خوب همچنان قدر موقعیت‌هایش را نمی‌داند.
واقعا این موضوع در کنار شیرینی برد برابر فولاد کمی نگران‌کننده است. تیم ما در بازی بسیار خوب ایجاد موقعیت می‌کند اما هنوز نمی‌توانیم توپ‌هایمان را تبدیل به گل کنیم و این اصلا خوب نیست. در همین بازی برابر فولاد نزدیک بود برد را در دقایق پایانی با تساوی عوض کنیم و تمام زحمات‌مان به باد می رفت.
 

احمد نوراللهی از بازی سپاهان به این طرف به نظر می‌رسد مورد غضب برانکو قرار گرفته است.
او در این دو هفته کمی مصدوم بود و به همین دلیل برانکو به او کمی استراحت داد تا او بیشتر استراحت کند البته باید این را هم بگویم که نوراللهی با قدرت دوباره بازخواهد گشت زیرا نوراللهی بهترین جوانِ نه‌تنها پرسپولیس بلکه تمام فوتبال ایران است و در این شکی نیست.
 

شاید در ابتدای فصل کسی فکرش را نمی‌کرد که پرسپولیس به اینجا برسد.
زمانی که ما هفدهم جدول هم بودیم روند یکسانی داشتیم و همه فکر می‌کردند که پرسپولیس به سرنوشت سال گذشته دچار می‌شود اما ما نشان دادیم با رهبری برانکو امسال کاملا اوضاع فرق می‌کند و دیدید که با اینکه تا پایان لیگ راه درازی باقی مانده اما ما جزو مدعیان اصلی قهرمانی هستیم.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-14 18:25:06
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۹
زمانی که ما هفدهم جدول بودیم..
یکی به این بنگر بگه لیگ برتر فقط 16 تا تیم داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر