فهرست
مصاحبه مفصل رویس: بازی متفاوتی با پورتو در پیش داریم
مصاحبه مفصل رویس: بازی متفاوتی با پورتو در پیش داریم

مصاحبه مفصل رویس: بازی متفاوتی با پورتو در پیش داریم

آی‌اسپورت- مارکو رویس که عملکردی قابل قبولی در نبود اوبامیانگ از خود نشان داد، با پاس گلش به میخیتاریان تاثیری به سزایی در برد 1-0 دورتموند مقابل هانوفر داشت. پس از این بازی سایت بوندسلیگا با ستاره دورتموند مصاحبه‌ای انجام داد. 


دورتموند بازی را به خوبی و مالکانه شروع کرد، دو شانس مسلم نیز داشت. بعدش اوضاع بسیار سخت‌تر شد. چرا؟
کاملا ساده است. ما مثل 10 دقیقه ابتدایی بازی نتواستیم خوب بازی کنیم. البته اگر بخواهیم بی‌رحمانه صادق باشیم، از بازی‌های خوب‌مان نبود. ما آن بازی را که توانایی انجام آن را داشتیم، نتوانستیم به نمایش بگذاریم.


با گل مکیتاریان به پیروزی رسیدید، نظر شما در مورد او چیست؟
او بسیار خوب کار کرد. مارسل اشملزر در موقعیت اورلب بود ولی میکی تصمیم گرفت به داخل بزند و با یک شوت استثنایی دروازه هانوفر را باز کند. ما به آن گل احتیاج داشتیم چون در نیمه اول موفق نشده بودیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. در انتها بازی خوبی انجام ندادیم ولی با تشکر از میکی، حداقل بازی را بردیم.


بعضی از بازیکنان مثل اینکه با زمین خیس مشکل داشتند. برای شما چطور بود؟
این اصلا بهانه خوبی نیست چون برای بازیکنان هانوفر هم شرایط همینطور بود. البته که بازی کردن در این شرایط سخت است ( هوای سرد به همراه باران). ولی این دلیل عملکرد نه چندان خوب‌مان در این بازی را نمی‌تواند توجیح کند.


دورتموند در حال حاضر موفق به ایجاد فاصله 13 امتیازی با رتبه سوم شده است. نظرتان چیست؟
در گذشته، ما نمی‌توانسیتم همچین بازی‌هایی را ببریم. ولی در حال حاضر توانستیم اختلاف‌مان را با رتبه سوم افزایش دهیم. این اتفاق بسیار مهمی است که ما موفق شدیم آن را به خوبی تا الان انجام دهیم.


قبل از سفر به بای آرنا برای دیدار مقابل لورکوزن در هفته بعد، دورتموند یک بازی حساس مقابل پورتو در لیگ اروپا دارد. این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
در کل بهتر است اول عملکردمان مقابل هانوفر را مورد بررسی قرار دهیم و اشتباهاتی که در بازی مرتکب شدیم را متوجه شویم. ولی بازی مقابل پورتو کاملا یک بازی متفاوت و جدید خواهد بود به خاطر اینکه آن‌ها کیفیت‌های متفاوتی دارند. مطمئن هستم که با ذهنیتی کاملا متفاوت در مقایسه با بازی هانوفر به این دیدار پای خواهیم گذاشت.


در نهایت، یک سوال در مورد اوبامیانگ. او به خاطر مصدومیت این دیدار را از دست داد ولی قطعا همچنان با آن لباسی که پوشیده بود در مرکز توجهات بود.
هنوز لباسش را ندیده‌ام ولی بدون شک باید به آن نگاهی بیاندازم (با خنده)! ولی همه می‌دانیم که اوبا چه تیپ‌هایی می‌زند و برای ما دیگر غافلگیرکننده نیست!


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-14 19:00:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر