فهرست
مارتینز: فصل خوبی را پشت سر گذاشته ایم
مارتینز: فصل خوبی را پشت سر گذاشته ایم

مارتینز: فصل خوبی را پشت سر گذاشته ایم

آی اسپورت- اورتون موفق شد با ارائه ی یک بازی هوشمندانه با نتیجه ی 1-3 از سد فولام بگذرد. فولام در خانه بازی می کرد و تک گل اشکان دژاگه نیز نتوانست مانع از باخت این تیم قعر جدولی شود.

حالا "تافی ها" می دانند اگر تمام بازی های باقیمانده در لی را با برد پشت سر بگذارند می توانند جای آرسنال در رده ی چهارم لیگ برتر را بگیرند. آن ها هفته ی بعد باید در گودیسون پارک به مصاف آرسنالی بروند که در بازی های اخیرش اصلا آماده نشان نداده است.

مارتینزسر مربی اورتون در این باره گفت:«قرار گرفتن در چنین جایگاهی به ما می گوید که چه فصل خوبی راپشت سر گذاشته ایم. با امتیازاتی که تاکنون کسب کرده ایم می توانیم برای حضور در لیگ قهرمانان شانس داشته باشیم. نمی توان گفت ما حتما به لیگ قهرمانان می رسیم چرا که ارسنال حریف ماست. تیمی که سال هاست در لیگ قهرمانان حضور پیاپی دارد. آن ها بخوبی می دانند در چنین شرایطی باید چکار کنند و دیدار یکشنبه ی ما با آن ها دیداری سخت خواهد بود. رقابت ما با این تیم احتمالا تا پایان لیگ به طول خواهد انجامید. از نظر ریاضی هفت تیم برای کسب جایگاه چهارمی می جنگند.»

او در مورد بازی تیمش برابر فولام نیز گفت:«نیمه ی دوم این مسابقه کمی متفاوت بود. ما تیمی بودیم که بازی رابهتر تمام کردیم اما بازی تقریبا برابری را مشاهده کردیم.ما تیم جنگنده ای هستیم و برای برد هرکاری می کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-30 21:32:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر