فهرست
زخم امیری سر باز کرد: از مبلغ کم قراردادم ناراحت هستم
زخم امیری سر باز کرد: از مبلغ کم قراردادم ناراحت هستم

زخم امیری سر باز کرد: از مبلغ کم قراردادم ناراحت هستم

آی اسپورت- دیدار امشروز نفت برابر استقلال، آخرین بازی وحید امیری با پیراهن نفت بود. او قرار است به‌زودی به تیم جدیدش که احتمالا چینی خواهدبود، منتقل شود. اگر این انتقال نهایی شود سود خوبی به نفت می‌رسد و آن‌ها می‌توانند با این پول کمی به اوضاع نابه‌سامان خود، سروسامانی دهند. اما ستاره ملی‌پوش نفت که یکی از کم حاشیه‌ترین بازیکنان لیگ است بعد از بازی امروز در مصاحبه‌هایش نشان داد دل پری از تیمش دارد و با ناراحتی در حال ترک نفت است. امیری که در ابتدا بازیکن ناشناخته‌ای بود با مبلغ کمی به نفت رفت و قرارشد در ازای هرسال مبلغ او افزایشی 20 درصدی داشته‌باشد. در نهایت در سومین سال حضور امیری در نفت، او در این فصل مبلغی در حدود 214 میلون دریافت می‌کند. رقمی که در مقایسه با سایر ملی‌پوشان، اختلافی عجیب دارد. صحبت‌های امیری در پایان بازی امروز را می‌خوانید:
**از جایی آمدم که حتی اگر یک میلیون تومان بگیرم، خدا را شکر می‌کنم، اما هرکسی تا جایی تحمل دارد. وقتی می‌بینم کنار دستی من که بازیکن همسطح خودم یا کمی بالا و پایین‌تر است، خیلی بیشتر از من می‌گیرد، ناراحت می‌شوم. خدایی نکرده قصد توهین به کسی را ندارم اما واقعاً نمی‌توان این وضعیت را تحمل کرد.
**وقتی با بازیکن دیگری هم سطح بوده و ملی‌پوش هم هستم، حداقل این است که باید هم اندازه بگیرم. شاید اگر کسی جای من بود به این دلیل که سال آخر قراردادش است، دست و پای خودش را حفظ می‌کرد، اما من تا آخرین لحظه تلاش کردم و برای تیمم زحمت کشیدم.
**برخی‌ها می‌خوابند، بیدار می‌شوند و می‌نویسند این بازی آخر امیری برای نفت است. این موضوع دست مسئولان باشگاه است و مذاکرات لازم برای لژیونر شدن من انجام می‌شود. لژیونر شدنم را به خدا سپرده‌ام و اگر خدا بخواهد لژیونر می‌شوم و اگر نخواهد، نمی‌شوم.
**من هم از پرسپولیس و هم از استقلال پیشنهاد داشتم و آرزو دارم یک روز در یکی از این تیم‌ها بازی کنم. به دلیل جوی که در این دو تیم وجود دارد، دوست دارم حضور در پرسپولیس یا استقلال را تجربه کنم.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-14 21:51:56
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۲۲
باشگاهها دارن ورشکسته میشن کم کم همه تیما ب دنبال مربیانی مثل قلعه نویی و استیلی میرن ک با خودشون ب باشگاها پول میارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر