فهرست
راجرز: اکنون زمان صحبت از قهرمانی نیست
راجرز: اکنون زمان صحبت از قهرمانی نیست

راجرز: اکنون زمان صحبت از قهرمانی نیست

آی اسپورت- در این بازی قرمز ها بلافاصله پس از شروع بازی توانستند روی گل به خودی کابول از حریف پیش بیفتند و در نهایت با چهار گل پیروز از میدان خارج شدند.

گل های سوارس، کوتینیو و هندرسون پیروزی لیورپول را در این بازی تضمین کردند و این تیم برای اولین بار از سال 1990 به بعد می تواند قهرمان لیگ برتر شود.

راجرز پس از بازی به خبرنگاران گفت:«این رویای هواداران ماست. آن ها می خواهند قهرمان لیگ شویم. از دفعه ی قبلی که ما در این جایگاه بودیم زمان زیادی می گذرد. اما من فکر نمی کنم اکنون زمان قهرمانی ما باشد.»

چلسی و منچستر سیتی رقیبان لیورپول، این هفته نتوانستند نتیجه بگیرند و حالا راجرز می گوید نگران تنیجه ی بازی تیم های دیگر نیست:«این برای من اهمیتی ندارد. ما هشت بازی متوالی است که برنده می شویم. ما روی عملکرد خودمان تمرکز می کنیم. رقیبان بزرگی در کورس قهرمانی داریم. نباید خودمان را بخاطر تیم های دیگر نگران کنیم. هدف بعدی من و تیمم آنالیز وست هم حریف بعدی تیممان است.»

لیورپول در رقابت های این فصل 88 گل به ثمر رسانده و راجرز در اینباره می گوید:«من از تماشای بازی تیمم لذت می برم. من خیلی به تیمم افتخار می کنم. ما فشاری احساس نکردیم با اعتماد به نفس بازی کردیم و در تمام دقایق آرام بودیم. این یک نمایش تیمی خیره کننده بود.»

«ما به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستیم اما باید قدم ها را یکی یکی برداریم.»

     
آی اسپورت
2014-03-30 23:08:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر