فهرست
مصاحبه با رویس / " به گل میکی نیاز داشتیم"
مصاحبه با رویس / " به گل میکی نیاز داشتیم"

مصاحبه با رویس / " به گل میکی نیاز داشتیم"

آی اسپورت – مارکو رویس مهاجم جوان باشگاه بروسیا دورتموند پس از پیروزی این هفته تیمش برابر هانوفر در مورد شرایط این بازی ، اختلاف امتیاز با تیم سوم جدول و هم تیمی هایش صحبت کرد.
رویس در خصوص عملکرد تیمش در بازی برابر هانوفر گفت :"ما در ادامه به خوبی ده دقیقه اول بازی نکردیم و اگر واقعا بخواهم صادقانه بگویم عملکردمان در این بازی جز بهترین عملکردهای ما در این فصل نبود. ما فوتبالی که توانایی اش را داشتیم را در دقایق طولانی از بازی نتوانستیم بازی کنیم و به همین دلیل هم بازی با نتیجه یک بر صفر تمام شد. ما ریتم مان را از دست داده بودیم اما پاس های مان دقیق نبودند. ما به فضاهایی که برایشان برنامه ریزی کرده بودیم نتوانستیم برسیم و این کار را برای خلق موقعیت ها سخت می کرد."
رویس در خصوص تک گل هنریک میختاریان در این دیدار گفت:"او خیلی خوب کارکرد. ما به گل نیاز داشتیم و نتوانسته بودیم در نیمه اول به برتری برسیم. در مجموع عملکرد خوبی نبود اما با تشکر از میکی ( هنریک میختاریان) ما بازی را بردیم."
رویس در ادامه در مورد لعزنده بودن زمین بازی و زمین خوردن هم تیمی هایش صحبت کرد:"نمی توانیم این مسئله را توجیه کنیم چون این شرایط برای بازیکنان هانوفر هم بود. مسلما بازی در چنین شرایطی آسان نیست. هوا سرد بود و بعد هم باران بارید. اما این نمی تواند دلیلی برای خوب بازی نکردن ما باشد."
رویس در پایان درباره اختلاف امتیاز 13 امتیازی با تیم سوم جدول یعنی بایرلورکوزن اعلام کرد:" در گذشته ما چنین بازی هایی را نمی توانستیم ببریم اما حالاخودمان را بالاکشیده ایم و این برای ما مهم است."
     
آی اسپورت
2016-02-15 00:19:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر