فهرست
یادداشت روز: جشنواره ی گلی که مانند مساوی بود
یادداشت روز: جشنواره ی گلی که مانند مساوی بود

یادداشت روز: جشنواره ی گلی که مانند مساوی بود

آی اسپورت- هیچکس چیزی را فراموش نکرده است. نتیجه ای که رئال مادرید می خواسته به دست نیامده و تیم هنوز به فرم سابقش باز نگشته است. حتی با له کردن رایو. حتی گل زیبای موراتا باعث نشد لبخند روی لب های هوادران بازگردد. تماشاگران خسته بودند و چند بار هم برای بنزما و کوئنترائو سوت کشیدند. البته نه برای تشویق. آن ها راضی نبودند.

مادرید خیلی سریع از حریف پیش افتاد، اما رایو کنترل توپ را در دست داشت و تماشاگران از این مساله راضی نبودند. هواداران از بازی رئال رضایت نداشتند و این نارضایی به دلیل بازی دیشب نبود. آن ها از دو بازی هفته ی گذشته ناراحت بودند.

رئال دوباره زیر بارسا و اتلتیکو قرار گرفت. برای بارسا بازی کورنلا مثل کشیدن دندان بود و آن ها توانستند با کمک داور بازی را ببرند. داور باید خطای هند ماسکرانو را درست تشخیص می داد. که اگر چنین می شد بازی نتیجه ی دیگری داشت. نتیجه ی بازی اتلتیکو نیز عالی بود. درخشش دیگو کاستا دوباره اتلتیکو را نجات داد. البته نباید از بازی عالی کوکه بگذریم.تیم های بالای جدول نشان دادند هیچ نشانه ای از ضعف تاکتیکی و استرس به خاطر نزدیکی مسابقات در آن ها نیست. همانطور که سیمئونه گفت:«بازی به بازی، سه امتیاز این بازی و سپس سه امتیاز بعدی.»

وقتی رئال بازی می کند تیم تمایل به نتیجه ی مساوی دارد. درست است. رئال مساوی را دوست دارد. آن ها دیشب 0-5 مساوی کردند. این را می شد از دست ها، سوت هایی که برای پاس های اشتباه زده می شد و صورت های هواداران فهمید. رونالدو و بیل وارد رقابت عجیبی شده اند و بنزما نیز این میان خود را بی خیالی زده است. رقابت جذابی که هیچ نتیجه ای ندارد. به بازی های لیگ قهرمانان رسیده ایم و دیدار داغ بارسا - اتلتیکو. به علاوه ی رئال – دورتموند. چیز دیگری برای گفتن نیست.

 آلفردو رلانیو – آ.اس

     
آی اسپورت
2014-03-30 23:42:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر