فهرست
حاج‌رضایی: کی‌روش در ایران به آخر خط نزدیک شده است
حاج‌رضایی: کی‌روش در ایران به آخر خط نزدیک شده است

حاج‌رضایی: کی‌روش در ایران به آخر خط نزدیک شده است

آی اسپورت - امیر حاج رضایی یکی از فوتبالی‌های ایران است که همیشه از کارلوس کی‌روش کرده است. این روزها که ماجرای استعفای کی‌روش تبدیل به سوژه اصلی فوتبال ایران شده او هم نظرش را در این باره اعلام کرده است. حاج رضایی گفته است:« نمی‌دانم این استعفا تاکتیکی است یا واقعی. او قبلاً هم با توجه به تجربیات و دانشی که دارد، مواضعی را اتخاذ کرد که برای خودش جنبه‌های مثبتی در بر داشت. حالا اما نمی‌دانم که این استعفا واقعی خواهد بود یا اینکه یک تاکتیک دیگر است از سوی این مربی اتخاذ شده.»
حاج رضایی راجع به انتقادهایی که از گفتمان کی‌روش می‌شود گفته: «ادبیات این مربی گاهی اوقات قابل نقد است. اخیراً هم ایشان در مورد آقای ترابیان و خانم هراتیان موضعی گرفت و حرف‌های خودش را زد. کی‌روش برخلاف بعضی‌ها حرف‌هایش را می‌زند و نمی‌گذارد که این حرف‌ها برای آینده باقی بماند. طبیعتاً مسائلی وجود دارد که او را آزار می‌دهد. من معتقدم که او در فوتبال ایران به پایان کارش نزدیک شده است.»
اما بخوانید نظر او را درباره جانشین احتمالی کی‌روش:« اگر ایشان از تیم ملی برود نمی‌توانیم یک مربی بهتر از او بیاوریم. من احترام زیادی به برخی از مربیان ایرانی قائلم که دوستان صمیمی من هستند، ولی با انتخاب مربی ایرانی یک گام به عقب می‌رویم. در مورد مشکلاتی که وجود دارد اطلاعات کافی ندارم، چون اطلاعات من در حد خبرهایی است که در رسانه‌ها منتشر می‌شود.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-15 10:14:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر