فهرست
آمار: استوریج بالاتر از سوارز و تورس و اوون
آمار: استوریج بالاتر از سوارز و تورس و اوون

آمار: استوریج بالاتر از سوارز و تورس و اوون

آی‌اسپورت – دنی ولبک و دنیل استوریج بعد از مدت‌ها مصدومیت در بازگشت به زمین برایِ آرسنال و لیورپول گل زدند. اگرچه اهمیتِ گلِ ولبک با گلِ استوریج به هیچ وجه قابلِ مقایسه نیست، اما گلی که مهاجمِ سابقِ چلسی و من سیتی در پیروزیِ 6-0 لیورپول مقابلِ استون ویلا زد، رکوردی شخصی برایش به جا گذاشت. استوریج که از دسامبر بدین سو و بازیِ جامِ اتحادیه مقابلِ ساوتهمپتون، بازی که در آن دو گل زد و همراه با پیروزیِ 6-1 تیمش بود، مصدوم بود، 16 دقیقه بیشتر وقت نمی‌خواست تا دروازه‌یِ ویلایِ نگون بخت را در ویلا پارک باز کند. این سی و هفتمین گلِ استوریج با پیراهنِ لیورپول در لیگِ برتر بود. استوریج که ژانویه‌یِ 2013 از چلسی به لیورپول آمد به دلیلِ مصدومیت‌هایِ پیاپی تقریبا یک فصل و نیمِ کامل را از دست داده و موفق نشده بیش از 60 بازی برایِ تیمِ جدیدش به زمین برود. با این وجود میانگینِ گل به دقیقه‌یِ بازیِ استوریج حالا با گلی که مقابلِ ویلا زد، بالاتر از تمامِ بازیکنانِ لیورپول در تاریخِ لیگِ برتر است.
استوریج به شکلِ میانگین در هر 117.6 دقیقه برایِ لیورپول یک گل در لیگ زده است. بعد از استوریج در این جدول بزرگانی مثلِ فرناندو تورس (121.3)، لوئیس سوارز (138.8)، مایکل اوون (142.6) و رابی فاولر (158.3) قرار دارند.
این آمار بازهم نقشِ کلیدیِ استوریج برایِ لیورپول را نشان می‌دهند و یورگن کلوپ را به این فکر می‌اندازد که حفظِ سلامتِ او مهمتر از خریدِ یک مهاجمِ جدید است.
 
     
آی اسپورت
2016-02-15 10:42:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر