فهرست
ادعای جهانبخش: پرسپولیس بیشترین هوادار را در آسیا دارد
ادعای جهانبخش: پرسپولیس بیشترین هوادار را در آسیا دارد

ادعای جهانبخش: پرسپولیس بیشترین هوادار را در آسیا دارد

آی اسپورت - تیم AZ آلکمار هلند در شب گلزنی جهانبخش حریف خودش هراکلس را ۶تایی کرد.   ستاره ایرانی تیم آلکمار در دقیقه ۶۴ گل چهارم تیمش را به ثمر رساند و گل ششم را هم پایه‌گذاری کرد. جهانبخش از شرایط و فرم ایده‌آل این روزهای تیمش و خودش حرف می‌زند. او در مورد تیم ملی و کی روش هم نظر می‌دهد و حمایت خودش را از سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان اعلام می‌کند.
پیروزی ۶ بر ۳ مقابل تیم هراکلس آن هم در زمین حریف، واقعاً فکرش را می‌کردید؟ خدا را شکر، نیم‌فصل دوم را خیلی خوب شروع کردیم و در یک دیدار خیلی مهم موفق شدیم تیم هراکلس را که در خانه‌اش به جز آژاکس به تیم دیگری نباخته بود، شکست دهیم. در این بازی ۶ گل زدیم و چند گل دیگر هم نزدیم. مثلاً خودم جدا از گلی که زدم، یکی، دو فرصت خوب را از دست دادم اما نکته مهم این بود که با پیروزی به رده چهارم صعود کردیم و به یک امتیازی تیم سوم جدول هم رسیدیم.
هراکلس تیم ضعیفی نبود که شش گل از تیم‌تان در خانه‌اش دریافت کرد. هراکلس تیم خیلی خوبی است. باور کنید خود بازیکنان این تیم هم باورشان نمی‌شد با گل‌های زیاد از ما شکست خورده‌اند. در واقع تیم ما نمایش عالی‌ای داشت و هراکلس اصلاً تیم ضعیفی نبود.
اما به هر حال اینکه با وجود به ثمر رساندن شش گل، سه گل هم دریافت کردید، به نوعی نشانگر ضعف دروازه‌بان و دفاع AZ است. خیر، دفاع و دروازه‌بان ما اتفاقاً در بازی با هراکلس فوق‌العاده بودند. در ۷ بازی اخیری که انجام دادیم، در ۴ بازی کلین‌شیت داشتیم که این نشان‌دهنده عملکرد موفق تیم ماست. از سوی دیگر هراکلس هم تیم بسیار خوبی بود که در مقابل چشمان ۱۵ هزار تماشاگر اصلاً نمی‌خواست مقابل ما بازنده باشد اما جدا از ۱۰ دقیقه‌ای که ما بازی را رها کرده بودیم، در بقیه دقایق بهتر از تیم میزبان بازی کردیم.
اما در دقایقی اختلاف گل‌تان فقط به یک گل رسید. در این دقایق از باخت و یا تساوی مقابل میزبان واهمه نداشتی؟ بعد از آنکه ما بازی را ۴ بر ۳ از میزبان پیش بودیم، دروازه‌بان ما با یک حرکت استثنایی و گرفتن یک موقعیت گل، تیم ما را نگه داشت و پس از آن هم با گل به خودی تیم هراکلس، شرایط ما بهتر شد.
از موقعیت‌های گلی که از دست دادید، بیشتر حرف بزنید. در نیمه اول دو ضربه‌ام با بدشانسی محض از کنار دروازه به بیرون رفت اما بین دو نیمه و در رختکن کادر فنی‌مان خیلی با من صحبت کردند و به من اعتماد به نفس دادند تا گل چهارم را بزنم و کار حریف را به نوعی یکسره کنیم. در مورد شوت هم فکر کنم از فاصله ۲۵ متری بود که ضربه را با تمام قدرت زدم و ضربه‌ام تبدیل به گل شد.
با وجود رسیدن به رتبه چهارمی و درخشش در ۶ بازی اخیرتان باز هم فکر می‌کنی AZ آلکمار شانسی برای قهرمانی یا نایب‌قهرمانی ندارد؟ اختلاف ما با PSV آیندهوون و آژاکس ۱۰، ۱۲ امتیاز است و وقتی فاصله در نیم‌فصل دوم به این اختلاف برسد، واقعاً خیلی سخت است. به همین دلیل ما فقط تمرکزمان را معطوف به کسب عنوان سومی کرده‌ایم تا مستقیم به یورولیگ برویم و در جام حذفی هم قهرمان شویم تا حداقل یک جام در هلند گرفته باشیم.
مقابل فاینورد تاکنون گلی نزدی، با این وجود امیدواری که فاینورد را مقابل دیدگان تماشاگرانش در ورزشگاه خانگی‌اش شکست دهید؟! بازی با فاینورد بسیار سخت است. این دشواری زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم آنها قهرمانی‌شان را هم از دست داده‌اند و تمام امیدهایشان را در جام حذفی دنبال می‌کنند ولی ما روی قهرمانی حذفی حساب باز کرده‌ایم. من هم شخصاً تاکنون به فاینورد گل نزده‌ام اما تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا این طلسم را بشکنم، البته اولویت اول برای من پیروزی تیم‌مان است و بقیه مسائل در اولویت بعدی قرار دارد.
بازی تدارکاتی پرسپولیس با آلکمار در هلند واقعاً صحت دارد؟ حدوداً ۲، ۳ روز پیش مدیر و سرمربی تیم‌مان مرا صدا زدند و از من در مورد بازی با پرسپولیس پرسیدند. من هم در این خصوص در مورد پرسپولیس گفتم که این تیم بیشترین هوادار در ایران و آسیا را دارد و مسلماً این بازی بازتاب خوبی در ایران خواهد داشت و هواداران ایرانی حتی در هلند استقبال خوبی از این بازی خواهند کرد.
باعث و بانی این دیدار چه کسی است و اصلاً خودت در این دیدار حضور خواهی داشت؟ این‌طور که من مطلع شدم، یک رابط ایرانی پیگیر برگزاری بازی آلکمار با پرسپولیس است اما در مورد خودم باید بگویم در دیداری که در ماه مارس (فروردین) برگزار خواهد شد، من در هلند نیستم و در اردوی تیم ملی حاضر خواهم بود و احتمالش خیلی کم خواهد بود که من بتوانم مقابل پرسپولیس بازی کنم. با این وجود مطمئنم که بازی قشنگی خواهد شد و امیدوارم بازیکنان پرسپولیس خصوصاً بازیکنان جوانش به بهترین شکل خودشان را در این بازی نشان بدهند و نهایت استفاده را از آن ببرند.
کروش از تفاوت و تبعیض بین بودجه در نظر گرفته شده بین تیم ملی امید و تیم بزرگسالان گلایه کرده و حتی حرف از استعفا زده. فکر نمی‌کنی با استعفای کروش، تیم ملی ما لطمه بخورد؟ شرایطی که در تیم ملی وجود دارد، باعث شده معمولاً انتقاداتی وجود داشته باشد اما متأسفانه بعضی از انتقادات به تیم ملی و سرمربی‌اش غیرمنطقی است چون کروش و همه ما در تیم ملی یک خانواده هستیم. به همین دلیل باید از او حمایت کنیم و امکانات در اختیار سرمربی تیم ملی قرار بدهیم. استعفای کروش خیلی به ضرر ما تمام خواهد شد.
با توجه به فرصت باقی‌مانده زمان زیادی نداریم که مربی جدیدی بیاوریم. فکر نمی‌کنی با جدایی کروش، خیلی لطمه می‌خوریم؟ بازیکنان و مردم همه از عملکرد سرمربی تیم ملی راضی‌اند. همبستگی خوبی در تیم ملی وجود دارد و وقتی به حضور کروش راضی هستند، چرا باید با او و برنامه‌هایش مخالفت شود؟ واقعاً من دلیل مخالفت‌ها با او را متوجه نمی‌شوم. امیدوارم کروش بماند و دوباره تیم ملی ما را به موفقیت‌های جدیدی برساند.
 
منبع: خبر ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-15 15:03:55
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
توهمات لنگی جماعت تمومی نداره, این مصاحبه هم مثل تاریخ کوتاه و بی افتخار لنگ حقیر جعلیه
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۴۹
چرت و پرت توهم تیم بی افتخار لنگ
سعید
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۳
کی گفته بیشترین طرفدار را پرسپولیس داره تعداد تماشگران بازی های استقلال رو ندید ؟مگه پنج هزار نفر از هشتاد هزار نفر بیشتر نیست؟
مجتبی
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
این همه سوزش و کینه از هوادارای یک تیم پرافتخار بعیده و نشونه بدی از توخالی بودن افتخارات و حسادت به پرسپولیس است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر