فهرست
بختیار رحمانی: تراکتور وضعیت عجیبی پیدا کرده است/ آنها که به من فحش دادند حساب‌شان با خدا
بختیار رحمانی: تراکتور وضعیت عجیبی پیدا کرده است/ آنها که به من فحش دادند حساب‌شان با خدا

بختیار رحمانی: تراکتور وضعیت عجیبی پیدا کرده است/ آنها که به من فحش دادند حساب‌شان با خدا

آی اسپورت- بختیار رحمانی هافبک تراکتورسازی اعتقاد دارد این تیم در هفته‌های آینده قطعا نتیجه می‌گیرد اما نیاز به حمایت هواداران دارد. رحمانی در بازی با استقلال‌خوزستان شرایط سختی را سپری کرد چراکه هواداران اهوازی علیه او شعار دادند که اتفاق عجیبی بود. هافبک تراکتور در آستانه بازی تیمش مقابل سپاهان، با همشهری ورزشی گفتگو کرده است.


 
شعار هواداران علیه شما در اهواز خیلی عجیب بود. واقعا چرا این اتفاق افتاد؟
نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد و شاید بعضی از هواداران جوگیر شده بودند. من واقعا مردم اهواز و طرفداران فولاد را دوست داشتم و جدایی‌ام هم از این تیم دست خودم نبود. زمانی که در فولاد بودم تمام تلاشم را کردم و حتی وقتی این تیم نتیجه نمی‌گرفت ناراحت می‌شدم. بعضی‌ها در این بازی توهین کردند که فقط از آنها می‌خواهم آستانه تحمل‌شان را بالا ببرند چون من آنها را دوست دارم. کسانی هم که به من فحش دادند حساب‌شان با خدا باشد.
 

قبول دارید شرایط تراکتور هواداران را راضی نکرده در حالی که پیش‌بینی می‌شد با قلعه‌نویی و نفرات جدید تیم بهتر نتیجه بگیرد؟
بله، این حرف کاملا درست است و واقعا شرایط سخت شده. بچه‌ها زحمت می‌کشند و ما خوب بازی می‌کنیم اما نمی‌دانم مشکل چیست؟ در چند بازی اخیر همه دیدند که ما خوب بازی کردیم البته در بازی با پدیده شرایط جوی باعث شد بازی از شرایط عادی خارج شود. من نمی‌خواهم بهانه بیاورم و فقط باید بیشتر تمرکز کنیم. به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند و ما باید حتما امتیازات را بگیریم و مشکل گلزنی‌مان را برطرف کنیم.
 

با توجه به جذب مهاجمانی مانند شریفی و نانگ انتظار می‌رفت این مشکل حل شود اما این اتفاق نیفتاده است.
درست است ما مهاجمان خوبی داریم اما تیم‌های حریف اجازه نمی‌دهند مهاجمان ما کارشان را انجام دهند و بعضی وقت‌ها با 8نفر دفاع می‌کنند. واقعا تیم‌ها مقابل ما وحشتناک دفاع می‌کنند و جلوی خلاقیت بچه‌های ما را می‌گیرند. حرکت ‌کردن بین 8بازیکن حریف سخت است!
 

مشکل دیگر تراکتور این است که با وجود بازیکنان باتجربه وقتی عقب می‌افتد، با استرس بازی می‌کند و برگشتش به بازی سخت است.
متاسفانه در چند بازی اخیر این اتفاق افتاده و وقتی گل می‌خوریم سخت برمی‌گردیم. در چند بازی اخیر متاسفانه حتی یک‌بار هم جلو نیفتادیم و به همین دلیل استرس داشتیم. هواداران از ما انتظار برد دارند و ما خودمان هم می‌دانیم در زمین باید بیشتر تلاش کنیم و بهتر باشیم. باید همدل‌تر باشیم تا این اتفاق بیفتد. ما کلا در جدول ثابت ماندیم نه بالا می‌آییم و نه پائین می‌رویم و وضعیت عجیبی داریم.
 

هواداران در هفته‌های اخیر علیه عباسی و قلعه‌نویی شعار دادند، این مساله به ضرر تیم نمی‌شود؟
من در این مورد حرف خاصی نمی‌توانم بزنم. خودم در این شرایط بودم و اصلا خوب نیست ولی باید بگویم امیر قلعه‌نویی تمام تلاشش را می‌کند تا تیم نتیجه بگیرد و برای بچه‌ها زحمت می‌کشد. هواداران باید از تراکتور حمایت کنند. این تیم مال مردم این شهر است و ما اینجا میهمان هستیم و روزی می‌رویم اما تراکتور می‌ماند. ما می‌خواهیم هواداران تا دقیقه آخر تیم را تشویق کنند. ما انتظار داریم هواداران به ورزشگاه بیایند و آشتی کنند، آن‌وقت ببینید با چه انگیزه‌ای بازی می‌کنیم. تبریز تماشاگران خوبی دارد که امیدوارم باز هم به ورزشگاه بیایند.
 

بازی با تیم بحران‌زده سپاهان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
نمی‌دانم سپاهان دچار چه مساله‌ای شده که چندهفته‌ای است نتیجه نمی‌گیرد وگرنه تیم خیلی قوی‌ای است و بازیکنان خوب و باتجربه‌ای دارد. بازی سختی داریم اما محکوم به گرفتن نتیجه خوب هستیم و فکر می‌کنم که هواداران‌مان هم در این بازی به استادیوم بیایند. نتیجه بازی با سپاهان خیلی برای ما مهم است و می‌توانیم به لیگ برگردیم. سپاهان همیشه قوی است و نمی‌توان این تیم را دستکم گرفت.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-15 12:57:09
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۳۴
تیمی که بازیکنش امثاله تو خائن و بی بته و نمک به حرام باشه و شبه قبله بازی با حریف مذاکره کنه و بعد از باخته تیمش بگه فدای سرم تیم بهتر از این نمیشه ... چنتا بی بته مثله تو رو اوردن و بازیکنای متعصب و پاکمونو بیرون کردن .... به امیده روزی به همین زودی که هوادارا تو و عباسی و چند نفره دیگه رو با تی پا بیرون کنیم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر