فهرست
آمار رویایی بیرانوند مقابل استقلال: 5 بازی، یک گل خورده!
آمار رویایی بیرانوند مقابل استقلال: 5 بازی، یک گل خورده!

آمار رویایی بیرانوند مقابل استقلال: 5 بازی، یک گل خورده!

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند، دردسرسازترین دروازه‌بان لیگ برتر برای استقلال است. حالا که او علاقه کودکی به استقلال را هم فراموش کرده و به سمت رقیب سرخپوش این تیم چرخیده، استقلالی‌ها راحت‌تر می‌توانند از او متنفر باشند. بیرانوند از لیگ سیزدهم، دروازه‌بانی با لیگ برتر را با درخشش مقابل استقلال آغاز کرد و تا امروز، در 5 بازی فقط یک گل از این تیم خورده است.
اولین بازی بیرانوند مقابل استقلال، با تساوی 1-1 دو تیم همراه بود. در آن مسابقه، بیرانوند برای اولین و آخرین بار نتوانست دروازه‌اش مقابل استقلال را بسته نگه دارد. بازی برگشت، نفت با درخشش بیرانوند و گل دقایق پایانی نوروزی یک - صفر پیروز شد. فصل بعد، نفت هر دو بازی رفت و برگشت را برد و بیرانوند هم نقش پررنگی در این پیروزی‌ها داشت. امسال استقلالی‌ها بازی رفت در نبود بیرانوند، بالاخره توانستند به نفت گل بزنند اما بازی برگشت، بیرانوند هم برگشت و دوباره جلوی گلزنی استقلال را گرفت.
5 بازی، 4 کلین شیت و فقط یک گل خورده، بیرانوند را به دشمن ابدی آبی‌ها تبدیل خواهد کرد. دشمنی که پل‌های حضور در استقلال را هم خراب کرده و احتمالا برای همیشه، کابوس این تیم باقی خواهد ماند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-15 14:43:48
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۱۷
خاک تو سر داهاتیش کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر