فهرست
گزارش ویژه از لیگ ستارگان قطر/ صعود تیم دژاگه و نکونام
گزارش ویژه از لیگ ستارگان قطر/ صعود تیم دژاگه و نکونام

گزارش ویژه از لیگ ستارگان قطر/ صعود تیم دژاگه و نکونام

آی اسپورت- در 8 هفته باقی مانده به انتهای فصل جاری لیگ ستارگان قطر چهره تیم های قهرمان و مدعی و حتی سقوط کنندگان احتمالی به دسته پایین تر تا حدودی مشخص شدند. در جدول رده بندی لیگ 14 تیمی ستارگان قطر تیم الریان با 51 امتیاز صدرنشین است و با اختلاف 15 امتیازی نسبت به تیم دوم، قهرمانی خود را تقریبا مسجل کرده است.شاگردان فوستی اروگوئه ای از آغاز فصل جاری این رقابت ها عزم خود را برای قهرمانی جزم کرده بودند. تیم های الجیش،لخویا و العربی رده های دوم تا چهارم جدول رده بندی را در اختیار دارند.در تصویر جدول لیگ ستارگان قطر تا پایان هفته هجدهم دیده می شود که وضعیت تیم های لژیونرهای ایرانی با خطوط قرمز رنگی متمایز شده اند.

خیزش العربی با نکونام و دژاگهتیم العربی با درخشش اشکان دژاگه و جواد نکونام طی سه بازی اخیر 7 امتیاز کسب کرد تا با 30 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی جای بگیرد.دو گل دژاگه و سه پاس گل نکونام موقعیت ویژه ای را برای بازیکنان ایرانی العربی ایجاد کرده است. شاگردان فرانکو زولا امیدوار هستند با ادامه این روند بتوانند حداقل سهمیه حضور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.تیم قهرمان لیگ ستارگان مستقیما جواز حضور در مرحله گروهی را پیدا خواهد کرد و تیم های دوم و سوم وراهی مرحله پلی آف می شوند.
سریال ناکامی یاران پورعلی گنجیتیم السد پس از حذف از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم الجزیره امارات روز گذشته در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر متحمل شکست تلخی برابر تیم قطر اسپرت شد.یاران پورعلی گنجی با این شکست 29 امتیازی و در رده پنجم جدول رده یندی باقی ماندند تا سریال ناکامی های اخیر این تیم همچنان ادامه پیدا کند.

تزلزل دوباره الغرافهتیم الغرافه با در اختیار داشتن مسعود شجاعی پس از دو پیروزی متوالی در هفته های پانزدهم و شانزدهم در دو بازی اخیر ناکام بود و تنها یک امتیاز کسب کرد. یاران شجاعی دیروز برابر تیم الجیش به تساوی دو بر دو رسیدند تا با 22 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار بگیرند. تیم الغرافه که سابقه سه قهرمانی متوالی در لیگ ستارگان قطر را دارد طی پنج فصل اخیر هرگز نتوانست به روزهای اوج خود بازگردد.
الاهلی بدون تغییرکنار فتن زلاتکو کرانچار از مربیگری تیم الاهلی تاثیری در روند نتایج این تیم نداشته است.این تیم در حضور مجتبی جباری و پژمان منتظری در دوبازی اخیر به دو تساوی دست یافت. تیم الاهلی با 19 امتیاز رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد و به منطقه خطر نزدیک شده است.هر چند یوسف آدم،سرمربی قطری تیم الاهلی اطمینان داد تیمش هرگز سقوط نخواهد کرد.
یاران نوری مشتاق سقوطتیم المسیمر با بازی 60 دقیقه ای محمد نوری در هفته هجدهم لیگ ستارگان دو گل از تیم ام صلال دریافت کرد و با 4 امتیاز قعرنشین جدول رده بندی است. یاران نوری که مشتاق سقوط به دسته پایین تر هستند قطعا یکی از دو تیمی خواهند بود که فصل آینده را باید در لیگ قطر گاز بگذرانند.
     
آی اسپورت
2016-02-15 15:10:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر