فهرست
تعجب توشاک از واکنش تبریزی‌ها
تعجب توشاک از واکنش تبریزی‌ها

تعجب توشاک از واکنش تبریزی‌ها

آی‌اسپورت- تشویق ابتدایی هواداران تراکتورسازی تعجب سرمربی تیم را به دنبال داشت. جان توشاک، سرمربی تیم تراکتورسازی که خود را آماده اعتراض هواداران به دلیل شکست سنگین مقابل استقلال کرده بود با تشویق آنها سورپرایز شد.

هواداران تراکتورسازی به محض ورود توشاک به زمین او را به شدت مورد تشویق قرار دادند. توشاک از این اقدام آنها به شدت تعجب کرد و به ابراز احساسات‌شان پاسخ داد.

 

ورزش سه

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-08-12 22:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
میلانوفسکی
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
این بنده خدا عمرن تا 6 ماه دیگه بتونه تو این مملکت دووم بیاره.
بحث فوتبالی به کنار ولی معمولن سبک زندگی مردم بریتانیا( انگلیس، ایرلند، ولز، اسکاتلند و ...) اصلن هیچ وجه مشترکی با سبک زندگی ایران بعد از 57 نداره. مخصوصن که اینا به شدت وابسته به نایت لایفشون هستن و خب زندگی بعد از ساعت 10 شب تو ایران فقط ترافیکی از ملت عصبی روانه به خونه و کافی شاپای پر از دود قلیون و کباب های خشک ایرانیه.
اصلن قیافش معلومه از هر ثانیه موندن تو اینجا در حال عذاب کشیدنه :))
فرهاد
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۲۹
البته یک چیز دیگه که توشاک نمی دونه اینه که مالک پر نفوذ و پولدار تراکتور که میتونه تا چند برابر قیمت واقعی پول برای خرید بازیکن بده ، براش آوردن هزار نفر تو تمرین و تشویق بخاطر شکست سنگین کاری نداره .!!!! . البته خدا کنه توشاک به فکرش نره هر چقدر بیشتر گل بخوره ، بیشتر تشویق میشه . چون اون موقع هواداران واقعی تراکتور میان تو تمرین و حسابی از خجالتش در میان . اگه اون موقع زمان حسابرسی هم رسیده باشه و کار از دست مترسکان و زنوزی خان در رفته باشه دیگه واویلا .
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر