فهرست
کری برای پرسپولیسی‌ها: حالا چند هزار نفر؟
کری برای پرسپولیسی‌ها: حالا چند هزار نفر؟

کری برای پرسپولیسی‌ها: حالا چند هزار نفر؟

آی اسپورت - بر اساس اعلام سازمان لیگ، سه بازی آخر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مجموعا 200 هزار تماشاگر داشته است. رقمی قابل توجه، که طرفداران پرسپولیس آن را حاصل نمایش زیبای تیم برانکو می‌دانند و طرفداران رقیب، آن را فقط به رایگان شدن بلیت‌های ورزشگاه آزادی نسبت می‌دهند. در همین زمان، باشگاه سایپا اعلام کرد می‌خواهد در ورزشگاه آزادی از پرسپولیس میزبانی کند و موافقت مسئولان ورزشگاه را هم جلب کرده است. بر اساس قانون، فقط ده درصد ورزشگاه یعنی در بهترین حالت، حدود 10 هزار صندلی به پرسپولیسی‌ها اختصاص داده می‌شود اما معمولا شورای تامین برای حفظ امنیت ورزشگاه، با چنین ماجرایی موافقت نمی‌کند و بلیت‌فروشی مثل همه بازی‌ها به صورت آزاد انجام خواهد شد.
پرسپولیس روز پنجشنبه بعد از دو ماه، با بلیت فروشی برای هر دو طبقه در ورزشگاه آزادی به میدان می‌رود. خیلی از طرفداران رقیب، منتظرند تعداد تماشاگران این تیم را بشمارند و ببینند، با بلیت غیرمجانی چند نفر حاضرند بازی پرسپولیس برانکو را از نزدیک تماشا کنند؟ به خصوص که 24 ساعت بعد، استقلال در اولین میزبانی رایگان در طبقه دوم، روبروی گسترش فولاد قرار می‌گیرد.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-02-15 16:36:16
نظر دهید

۶ نظر
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۰
الان این کری بود؟
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۷
اوخی، یه وقت لنگیا با این کری هایی که می خونین رگ به رگ نشن؟
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۲۰
استقلالیا تا تو سایت آی اسپورت به پرسپولیس فحاشی نشه راضی نمیشن
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۴۱
فحاشی نشه ولی عدالت رعایت بشه، اینجا سایته هواداری پرسپولیس که نیست چپ و راست به نفع پرسپولیس و علیه استقلال مطلب می نویسن، خب اگه بگن اینجا سایت هواداری پرسپولیسه من دیگه نمیام اینجا، هنوز یادم نرفته وقتی مظلومی سرمربی استقلال شد چه توهین هایی که همین آی اسپورت نکرد به مظلومی
حمیدرضا
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۴۴
اوخی چه بوی سوزشی میاد....
-
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۱۴
لنگ با همه ی این جمایت ها تمام لین سالها ریدههههه... گدا گودولا همه لنگین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر