فهرست
رضائیان: از من بعید است تک به تک را گل نکنم
رضائیان: از من بعید است تک به تک را گل نکنم

رضائیان: از من بعید است تک به تک را گل نکنم

آی اسپورت- رامین رضاییان اعتقاد دارد از این جای کار به بعد هر تیمی باهوش‌تر باشد می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد. مدافع تیم پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای سرخپوشان، درگیری خود با طارمی و نرفتنش به مراسم رونمایی از مقبره هادی نوروزی با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است.
 

پرسپولیس با توجه به ناکامی ذوب‌آهن مقابل استقلال اهواز در رده سوم باقی ماند.
ما به دنبال این هستیم که بازی به بازی جلو برویم، به همین دلیل هم در هر بازی با شرایط همان مسابقه به میدان می‌رویم و سعی می‌کنیم بازی به بازی بهتر شویم. البته در ادامه راه کار بسیار سختی را پیش رو داریم و نباید به حاشیه‌ها توجهی داشته باشیم.
 

پرسپولیس این روزها توانسته با فوتبال خود هواداران را به ورزشگاه بکشاند.
من فکر می‌کنم پرسپولیس با فوتبالی که ارائه می‌دهد به نوعی توانسته فوتبال تیکی‌تاکایی را به نمایش بگذارد و این مهم است که هواداران از فوتبال تیم راضی هستند. امیدوارم بتوانیم همین روند را ادامه داده و در پایان فصل یک هدیه بسیار خوب به هواداران بدهیم.
 

گویا دچار مصدومیت شده‌ای.
در بازی برابر فولاد از ناحیه کمر دچار مشکل شدم و هنگامی که خواستم با ضربه برگردان توپ را دفع کنم بازیکن حریف من را هل داد که مصدوم شدم. در حال حاضر فقط یخ‌درمانی می‌کنم و امیدوارم در بازی برابر سایپا مشکلی نداشته باشم.
 

به خاطر همین مصدومیت بود که به مراسم رونمایی از مقبره هادی نرفتی یا مشکلی با کسی داشتی؟
چه مشکلی؟ من واقعا از خانواده نوروزی پوزش می‌خواهم. همان‌طور که گفتم به خاطر مصدومیتی که داشتم نتوانستم به مراسم بروم. دکتر حقیقت کاملا در جریان موضوع مصدومیت من قرار دارد. حتما به زودی به مازندران و نزد هادی می‌روم.
 

گویا در اواخر بازی برابر فولاد یک درگیری لفظی با طارمی پیدا کردی.
نه، در آن صحنه طارمی به من گفت که چرا پاس ندادی و فقط همین موضوع بود. این مسائل در بازی پیش می‌آید و کاملا طبیعی است. باید بگویم هیچ اختلافی بین من و طارمی وجود ندارد و او همچنان دوست خوب من است.
 

پرسپولیس همچنان موقعیت‌هایش را به راحتی از دست می‌دهد.
این واقعا ناراحت‌کننده است که در بازی نمی‌توانیم موقعیت‌هایمان را تبدیل به گل کنیم. خود من در بازی برابر فولاد یک تک به تک را تبدیل به گل نکردم و این از من انتظار نمی‌رفت اما قول می‌دهم اگر در بازی‌های آینده موقعیت داشته باشم دیگر آن را از دست ندهم.
 

پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود؟
من از روز اولی که به پرسپولیس آمدم اعتقاد داشتم تیم ما قهرمان می‌شود؛ چه آن زمان که ته جدول بودیم و چه الان که رده سوم هستیم.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-15 16:50:14
نظر دهید

۱ نظر
برزو
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۳
به زور داوری تیمشون اومد بالا، در خانه اگر کس است، یک حرف بس است: تو دربی اگه سر همون 4 دقیقه داور سوت میزد الان فاصله ی استقلال و لنگ به جای 2 امتیاز، 5 امتیاز بود. فقط همین یه مورد رو مثال زدم وگرنه صدتا موارد دیگه هم هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر