فهرست
افت بازیکنان تیم المپیک در باشگاه‌ها: چه کردی آقای خاکپور؟
افت بازیکنان تیم المپیک در باشگاه‌ها: چه کردی آقای خاکپور؟

افت بازیکنان تیم المپیک در باشگاه‌ها: چه کردی آقای خاکپور؟

آی اسپورت- محمد دانشگر، روزبه چشمی، وحید حیدریه هنوز تو شوک المپیک هستند و در مسابقات باشگاهی هنوز به آمادگی پیش از مسابقات نرسیده‌اند. علی کریمی هم افت زیادی داشته و شاید دلیل ادامه ناکامی‌های سپاهان هم از دست دادن مرکز زمین باشد. بازیکنایی که پس از بازگشت از تیم ملی المپیک دچار افت شدند را بررسی می‌کنیم.


 
ارسلان مطهری: حتما در این لیست بیشترین افت را ارسلان مطهری داشته. بازیکنی که در اولین بازی پس از بازگشت از تیم ملی، گل به خودی زد، سپس حمایت‌های منصوریان و کلاهی که به شماره او به سر گذاشته بود هم تاثیری در بازگشت ارسلان نداشت. تا جایی که مطهری نیمکت‌نشین تیمِ بدون مهاجم نفت شد! ارسلان اگر در دوران افتش نبود، حتما نفت هم آسیایی شده بود.محسن کریمی: محسن پیش از حضور در تیم ملی المپیک، در دو دیدار آخر استقلال گل زده بود. به غیر از این دو بازی، دو گل دیگر هم پیش از آن برای آبی‌ها به ثمر رسانده بود. ولی در سه دیدار اخیری که از تیم ملی برگشته هنوز روی هیچ کدام از گل‌های استقلال تاثیری نداشته.  
میلاد محمدی: میلاد قرار بود در تیم روسی فوتبالش را ادامه دهد. اما شب قبل مهدی تارتار ادعا کرد که این بازیکن هنوز در تمرینات راه‌آهن حضور دارد و اگر در بازی با ملوان به بازی رفت تعجیب نکنید! 
محمدرضا اخباری: مهم‌ترین اشتباه اخباری به گل دوم پدیده مربوط می‌شود. فریبرز گرامی موفق شد ضربه ارسالی از نقطه کرنر را از توی محوطه شش قدم وارد دروازه تراکتورسازی کند و سه امتیاز بازی را در دقایق پایانی به نفع خود کند. گلر تراکتورسازی پس از بازگشت از اردوی تیم ملی المپیک، در سه دیدار سه گل دریافت کرد. او فقط یک کلین‌شیت به ثبت رساند.


 
علی عبدالله‌زاده: مدافع راست نفت آبادان در دقیقه 42 بازی این هفته اخراج شد تا تیمش شکست سنگین سه گله را متحمل شود.
شاهین ثاقبی: شاهین در سه دیدار آخر تراکتورسازی پیش از اعزام به تیم ملی المپیک حضوری کامل داشت. ولی حالا افتش به حدی بوده که در سه دیدار بعد از پایان مسابقات تیم ملی، فقط در یک دیدار به میدان رفت که پیش از دقیقه 60 هم تعویض شد. اتفاقا تراکتورسازی هم در نهایت آن دیدار را واگذار کرد تا اولین شکست این تیم با امیر قلعه‌نویی در لیگ برتر امسال ثبت شود.کدخبر: 9407
 
 
     
آی اسپورت
2016-02-15 17:01:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر