فهرست
پشت پرده عقب نشینی دوباره حسینی
پشت پرده عقب نشینی دوباره حسینی

پشت پرده عقب نشینی دوباره حسینی

آی‌اسپورت- سیدحسین حسینی بازهم با مسئولان باشگاه استقلال به توافق نرسید و باشگاه را بدون امضای توافقنامه جدید ترک کرد. درباره اینکه او چرا با استقلال به توافق نرسیده نقل کرده اند که هنوز بر سر مسائل مالی به توفق نرسیده اند درحالی که یک هفته پیش کامران منزوی اعلام کرد با این دروازه بان به لحاظ مالی توافق شده و پیش نویس قرارداد هم آماده است تا قراردادش را امضاء کند.

روزی که وریا غفوری با استقلال قرارداد بست قرار بود با سید حسین حسینی هم قرارداد تازه منعقد شود اما این دروازه بان ادامه مذکرات را به یک روز بعد موکول کرد که درهمان روز هم با مسئولان باشگاهش به توافق نرسید. مسئله حسینی با استقلال اما مالی نیست. حسینی بابت اینکه باشگاه استقلال قصد دارد یک دروازه با هم سطح او به خدمت بگیرد دلخور است. در همین راستا با دروازه بان هایی همچون اخباری و لک نیز مذاکراتی شده و حتی درباره قرارداد با منادی نیز خبرهایی به گوش می‌رسد که حسینی علاقه ای به رقابت با یک دروازه بان هم سطح در استقلال ندارد.

 به نظر می‌رسد بعد از اجرای درخواست این دروازه بان مبنی برخارج شدن مهدی رحمتی از لیست بازیکنان فصل آتی حالا باشگاه استقلال باید به درخواست دیگری از سوی این دروازه بان که جذب نشدن دروازه بان هم سطح است تن دهد ویا اگر هم می‌خواهد دروازه بانی را به خدمت بگیرد حتما آن دروازه بان قبول کند که درطول یک فصل نیمکت نشین حسینی باشد. وضعیتی که برخلاف میل بهزاد غلامپور، مربی جدید دروازه بان های استقلال است و این مربی پس از شرکت در مراسم معارفه استراماچونی صراحتا اعلام کرد که استقلال به دو دروازه بان آماده و قبراق نیاز دارد. غلامپور حتی در تایید صحبت هایش اعلام کرد که چون استقلال باید در 3 جبهه بجنگد یقینا به جذب دو دروازه بان هم سطح نیاز دارد واگر قدری زودتر به استقلال می‌‌آمد قطعا اجازه نمی‌داد رحمتی از این تیم جدا شود.

البته حسینی بعد از خروج از باشگاه در گفت وگویی کوتاه اعلام کرد که برای باشگاه استقلال شروطی نگذاشت است اما صحبت هایی که میان او و مسئولان باشگاه استقلال رد و بدل شده، چیز دیگری را نشان می‌دهد وحال باید دید مسئولان باشگاه استقلال که رحمتی را به دلیل ایجاد حاشیه امن برای حسینی مجاب به جدایی کردند، آیا به این جمع بندی می‌رسند که برای حسینی رقیب نیاورند یا اگر می آورند مدعی نباشد تا این دروازه بان  هم متقاعد به تمدید قراردادشود یا خیر؟

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-06-24 16:43:00
نظر دهید

۳ نظر
ازاد
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۶
بخدا این بچه لوس واسمون بازیکن نمیشه، منادی خیلی بهتره، حسینی رو واسه تیم نونهالان بذارن
محمد یوسفی
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۳
وای اگر حالا حسن آقا روشن صحبت کند همه بهش حمله میکنند استقلال شده بچه بازی که حسینی همه را سر کار گذاشته
$$
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۰
لیاقت این مثلا باشگاه٬ همین بی وجوده که تحمل وجود بقیه رو نداره!
این نه رقیبه٬ نه حتی بازیکن. کسی‌که وجود و تحمل رقابت کردن نداشته باشه٬ باید بره بترمرگه گوشه خونه کارتون فوتبالیستا ببینه شاید ی چیزایی از بازی کردن یاد بگیره!

خوبه ک حجازی خدابیامرز نیست که ببینه کی میخواد تو دروازه استقلال وایسه٬ دروازه ای که ی زمانی یه مردی به اسم حجازی ازش حفاظت میکرد...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر