فهرست
عجیب اما واقعی؛ ردصلاحیت سیدحسن به دلیل علاقه به فوتبال!
عجیب اما واقعی؛ ردصلاحیت سیدحسن به دلیل علاقه به فوتبال!

عجیب اما واقعی؛ ردصلاحیت سیدحسن به دلیل علاقه به فوتبال!

آی اسپورت- انتخابات مجلس خبرگان در روز هفت اسفندماه برگزار می شود و چند ماهی است که بحث رد یا تایید صلاحیت شدن نامزدها نقل محافل است. بدون شک در راس همه افراد، سید حسن خمینی، نوه اما(ره) بود. کسی که سرانجام به صورت رسمی وارد عرصه سیاست شد و البته به ناگاه رد صلاحیت شد و تعجب همگان را برانگیخت. یکی از رسانه ها مدعی شد دلیل رد صلاحیت شدن سید حسن انداختن عکس با کی روش، آرش برهانی و هافبک دفاعی پرسپولیس بوده است. دلیلی عجیب اما گویا واقعی.لازم به ذکر است سید حسن خمینی سرانجام تاییدیه حضور در انتخابات مجلس پیش رو را کسب کرد. بخشی از یادداشت هزار وخورده ای کلمه‌ای که در تضاد علامه بودن با عکس انداختن با ستارگان نوشته شده را در زیر می‌خوانید!
«علامه یعنی همین! که به عنوان مثال، آنقدر وقت برایش مغتنم باشد که حتی وقت نکند نقطه کلمات مکتوباتش را بگذارد! با این حساب، آیا شخصی که تقریبا با همه فوتبالیست‌های لیگ برتری حتی آرش برهانی عکس یادگاری جدا جدا دارد و بنا به اعتراف خودش، نه تنها اغلب بازی‌های لیگ خودمان را می‌بیند که اغلب بازی‌های لیگ‌های خارجی را هم دنبال می‌کند «علامه» است؟! حضرات علامه از کی تا به حال این همه وقت آزاد و اوقات مازاد داشته‌اند که یک روز با سانترفوروارد استقلال بگذرانند، یک روز با هافبک دفاعی پرسپولیس و فردایش هم با جناب کی‌روش؟! یک روز مصاحبه با فلان مجله، یک روز مصاحبه با فلان روزنامه زرد و فردایش هم گفت‌وگو با فلان سایت؟! آن هم با سوالاتی از این دست که از کدام بازیگر سینما بیشتر خوشت می‌آید؟!»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-15 20:01:12
نظر دهید

۵ نظر
نیما ابطحی
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۵۸
خو راست میگه دیگه
این چیزها را جوانای علاف بیکار دنبال میکنند نه یه علامه دهر که میگن!
مرید نیلوقر کنگرانی
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۲۰
به بند کفشم که ایشون رد صلاحیت شدن. انگاری پدربزرگ ما این سیستمو درست کرده. همون با هدایتی هست برای رد صلاخیتش کافیه. در ضمن نویسنده با ذکر جمله " تقریبا با همه فوتبالیست‌های لیگ برتری حتی آرش برهانی عکس یادگاری جدا جدا دارد" با غلتک از روی ارش برهانی رد شد
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۲۲
عاشقتم سید حسن استقلالی
-
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۲
سید حسن تاجی
-
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۵۲
تاجیهر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر