فهرست
لوبانف: خیلی اهل مصاحبه نیستم
لوبانف: خیلی اهل مصاحبه نیستم

لوبانف: خیلی اهل مصاحبه نیستم

آی اسپورت- لوبانف که جزو خریدهای خارجی و نیم فصل پرسپولیس محسوب می شود، در بازی های گذشته در مقابل سایپا، ذوب آهن و سپاهان دروازه اش باز شد. هرچند که خیلی ها معتقدند لوبانف در گل های دریافتی پرسپولیس هیچ سهمی نداشته اما این دروازه بان باتجربه نظر دیگری دارد و خودش را در این قضیه سهیم می داند:«به نظر من وقتی تیمی گلی را دریافت می کند، همه بازیکنان مقصر هستند و آن گل را باید به پای همه بازیکنان تیم نوشت. اینکه بعضی ها گفته اند من در گل های دریافتی نقشی نداشته ام نظر لطف شان است اما من هم به اندازه بقیه بازیکنان در این قضیه نقش داشته ام.»
لوبانف در مورد تشویق بی امان هواداران پرسپولیس در دیدار با فولاد چنین می گوید:«هواداران پرسپولیس از همان اولین روزی که به این تیم پیوستم به من لطف داشتند و همیشه مرا مورد حمایت قرار داده اند. هرچند که هرچند وقت یک بار چند نفری رفتارهای دیگری نشان می دهند ولی هواداران پرسپولیس همیشه با محبت خاصی با من رفتار کرده اند. دوست دارم تا به نوبه خودم از حمایت خوبشان از پرسپولیس تشکر کنم و امیدوارم که تیم نتایج خوبی بگیرد.»
الکساندر لوبانف ترجیح می دهد تا در مورد نقل قول های اخیرش و اتفاق هایی که افتاده صحبتی نکند:«من خیلی اهل مصاحبه و این جور چیزها نیستم و به همین دلیل دلم نمی خواهد که دچار چنین مسایلی نشوم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-02-15 20:49:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر