فهرست
مصاحبه با بنزما/باید نگران مهاجمان رم باشیم
مصاحبه با بنزما/باید نگران مهاجمان رم باشیم

مصاحبه با بنزما/باید نگران مهاجمان رم باشیم

آی اسپورت – کریم بنزما مهاجم فرانسوی باشگاه رئال مادرید در گفتگو با بوین در خصوص مسائل مختلف و بازی چهارشنبه شب تیممش برابر رم صحبت کرد.
"ما باید نگران سرعت مهاجمان آنها باشیم چرا که می تواند برای ما مشکل ایجاد کند اما ما رئال مادرید هستیم و از نظر من ما بهترین تیم در جهان هستیم و بهترین مدافعان در جهان را داریم." بنزما صحبت هایش را این گونه ادامه داد:"رم برای پیروزی به میدان خواهد آمد چون این یک بازی مهم است و آنها در خانه هستند. ما هم برای پیروزی بازی خواهیم کرد چون می دانیم اگر بخواهیم به دور بعد صعود کنیم آنچه در دیدار رفت رخ می دهد حیاتی است."
بنزما در دیدار این هفته برابر بیلبائو موفق به گلزنی نشد و رکورد گلزنی در بازی های متوالی اش متوقف شد. او در این مورد به خبرنگاران گفت:"من باید برای کمک به تیم سخت تلاش کردن را ادامه دهم. مهم ترین نکته این است که بازی ها را ببریم و همه چیز درباره گلزنی من نیست."
مهاجم فرانسوی درپایان از زین الدین نیز تمجید و ستایش کرد و گفت:"او یک بازیکن عالی بود و حالا مربی بزرگی است. او زیاد با تیم صحبت می کند. اوبه ما اعتماد نفس می دهد و نحوه بازی کردن مان را مشخص می کند. همه این ها برای ما نکات مثبتی هستند. من چیزهای زیادی هر روز از او یاد می گیرم و این فقط برای من این طور نیست و کل تیم این طور هستند چون او چیزهای زیادی در مورد فوتبال می داند."

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-15 23:51:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر