فهرست
حمایت کلایورت از فان خال / " او به زمان نیاز دارد"
حمایت کلایورت از فان خال / " او به زمان نیاز دارد"

حمایت کلایورت از فان خال / " او به زمان نیاز دارد"

آی اسپورت – پاتریک کلایورت که سابقه حضور روی نیمکت تیم ملی هلند را داشته در صحبت هایی به حمایت از لوییس فان خال و ممفیس دپای پرداخت.
کلایورت که در جام جهانی 2014 زیر نظر لوییس فان خال هدایت تیم ملی هلند را بر عهده داشت و با این تیم به مقام سومی این رقابت ها دست یافت در خصوص عملکرد فان خال و ممفیس ابراز امیدواری کرد و اعلام کرد که آنها به روند خوبشان برخواهند گشت.
"من به خوبی لوییس فان خال را می شناسم. او کسی است که به خوبی می داند چگونه بازیکنانش را تهییج کند که بهترین عملکردشان را در زمین ارائه دهند." در هلند همیشه دیالوگ های بسیاری وجود دارد و بازیکنان همواره همان فلسفه را بین خود به اشتراک می گذارند. این تجربه متفاوتی برای اوست چون او در یک باشگاه بزرگ با بازیکنانی از کشورهای مختلف است. من فکر می کنم او نیاز دارد آنها را یک مقدار بیشتر بشناسد تا بتواند بهترین بازی را ازشان بگیرد."
"مسلما در چنین باشگاهی مردم بلافاصله نتایج را می خواهند اما این آسان نیست. یونایتد در رده پنجم است و مربی همواره متهم ردیف اول برای نمایش های ضعیف محسوب می شود. با این حال من فکر می کنم او کیفیت بسیار بالایی دارد و امیدوارم  بتواند اوضاع را تغییر دهد."
کلایورت همچنین در مورد خرید جدید هلندی این فصل یونایتد صحبت کرد.
"ممفیس بازیکنی با استعداد فراوان است . این به سادگی سوالی در مورد اعتماد به نفس و استفاده کردن از فرصت هاست. او به زمان نیاز دارد تا با شهر جدید و استایل جدید بازی هماهنگ شود."
"این اولین فصل حضور اوست و من فکر می کنم او در نهایت به موفقیت خواهد رسید او بازیکن بزرگی است و برای آینده تیم ملی هلند بازیکن مهمی است." 

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-16 01:00:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر