فهرست
بنیتس: امشب ما تیم برتر میدان بودیم
بنیتس: امشب ما تیم برتر میدان بودیم

بنیتس: امشب ما تیم برتر میدان بودیم

آی اسپورت- بنیتس به اسکای اسپورتس ایتالیا گفت:«هیچکدام از بازیهایمان تا این حدعالی نبوده است. بازی سطح بالایی بین دو تیم سطح بالا بود. ما نیاز داریم در برابر تیم های ضعیف نیز چنین نمایشی خوبی داشته باشیم. این کار آسان نیست. ما مانند یوونتوس در عمق قوی نیستیم. کار ما وقتی سخت تر می شود که رم بدون اشتباه پیش می رود.»

«مالکیت توپ در این بازی کلید پیروزی ما بود. در نیمه ی اول یووه فقط 38 درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشت. ما می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم ولی با کنترل توپ سعی کردیم از گل نزدن یووه خاطرجمع شویم.»

اضافه شدن پائولو انریکه به ترکیب ناپولی اثر چشمگیری در کنترل نبض بازی توسط شاگردان بنیتس داشت و این مربی در مورد انریکه گفت:«ما در مورد یک دفاع آخر صحبت می کنیم. انریکه در دفاع آخر متخصص است. او با تجربه است و در نبردهای هوایی قدرتمند عمل می کند. بازی او در برابر یورنته برای ما بسیار ارزشمند بود.»

بنیتس در مورد اظهارات اخیرش در مورد مورینیو و تیم چلسی نیز گفت:«در مورد چلسی چیزی برای گفتن ندارم. دوستانی دارم که در لیورپول هستند ولی در حال حاضر باید روی عملکرد ناپولی تمرکز کنم. هواداران اینجا با هواداران لیورپول شباهت هایی دارند. تنها تفاوت در انگلیس نزدیکی جایگاه تماشاگران به زمین است بطوریکه بازیکنان حرارت تماشاگران را احساس می کنند.»

 

     
آی اسپورت
2014-03-31 03:17:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر