فهرست

شایعه روز: مجیدی جانشین مظلومی می شود

آی اسپورت - بنا بر گفته یک منبع نزدیک به باشگاه استقلال تهران، مسئولان این باشگاه در نیم فصل دوم از عملکرد پرویز مظلومی رضایت نداشته و چنانچه همین شرایط ادامه داشته باشد آن گاه عذر این مربی را خواسته و فرهاد مجیدی را جانشین او خواهند کرد.
 رابطه افشارزاده و مظلومی زمانی رو به سردی گذاشت که سرمربی استقلال از مدیرعامل باشگاه انتقاد و ادعا کرد اگر تیم تقویت نشود، مدیریت مقصر است و او قولی به هواداران نمی دهد.
 از سوی دیگر شعار حیا کن رها کن علیه بهرام افشارزاده با دلخوری مدیرعامل استقلال روبرو شده و به نظر می رسد افشارزاده سر دادن این شعار در جریان بازی نفت و استقلال را زیر سر برخی نزدیکان کادرفنی استقلال می داند.
 گویا به افشارزاده گفته شده از همان روزی که او در تمرین استقلال، علیه کادرفنی حرف زده و گفته "نباید برای استقلال کلاس بگذارید و هر کس ناراحت است، از مربی گرفته تا بازیکن، می تواند برود!" بعضی ها به بوقچی ها خط دادند او را خراب کنند. 
انگار مدیرعامل استقلال این فرضیه را باور کرده و در مقام تلافی برآمده چون در یک موضع گیری تند، ضمن اشاره مستقیم به این موضوع که شعارها علیه او خطی بوده، به انتقاد از کادرفنی استقلال پرداخته و گفته این حرف که داوری ها علیه استقلال و به نفع یک تیم خاص است را قبول ندارد و بهتر است مظلومی به جای این حرف ها، مشکلات تیم را حل کند!
 البته چندان تعجب نکنید اگر مصاحبه های اخیر مظلومی و برخی اتفاقات، حوصله مدیران استقلال را سر ببرد و منجر به تصمیمات اساسی درباره کادر فنی آبی ها شود. آنها خوب می دانند که حضور چهره محبوبی مثل فرهاد مجیدی می تواند هواداران استقلال را هم راضی نگه دارد و تماشاگر بیشتری را به ورزشگاه بکشاند.منبع: جام نیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-16 07:35:16
نظر دهید

۳ نظر
انگل ایران ابی تهران
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۴
تازگیا پرویزتون ریکا گرفته چون گفته جام که نمگیرم لااقل ریکا بگیریم ظرفهای خونمو بشورم
سینا
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۲۸
فقط یه نفرازمسئولین باشگاه استقلال بیاد توضیح بده چطورمظلومی اول فصل سرمربی استقلال شد؟ واقعا این همه مربی کاربلد وباسواد وپرانرژی،
سعید
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۷
یه مربی باسواد و کاربلد ایرانی نام ببرید.(2نمره)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر