فهرست
کنته: بنیتس 100 میلیون یورو خرج کرده و به هیچ موفقیتی دست نیافته است
کنته: بنیتس 100 میلیون یورو خرج کرده و به هیچ موفقیتی دست نیافته است

کنته: بنیتس 100 میلیون یورو خرج کرده و به هیچ موفقیتی دست نیافته است

آی اسپورت- آنتونیو کنته سیاست های اقتصادی باشگاه ناپولی را مورد انتقاد قرار داده است و گفته بنیتس در مدت 12 ماه حضورش در راس نیمکت مربی گری ناپولی به هیچ چیز نرسیده است.

تیم رافا بنیتس موفق شد یووه را با نتیجه ی 0-2 در ورزشگاه سن پائولو با گل های کایخون و مرتنس شکست دهد.

با وجود این برد پارتنوپی با 17 امتیاز اختلاف نسبت به یووه در رده ی سوم رقابت های سری آ ایستاده و در رقابت های لیگ اروپا با شکست برابر پورتو از جمع تیم های حاضر در این رقابت کنار رفتند.

بنیتس در کنفراس مطبوعاتی روز یکشنبه گفته بود نمی تواند در برابر چرخه ی اقتصادی یوونتوس کاری انجام دهد و کنته پس از بازی امشب جواب او را داده است. او گفته سرمایه گذاری 100 میلیون یورویی بنیتس روی ترکیب ناپولی بی نتیجه بوده است.

کنته پس از بازی به خبرنگاران گفت:«ما با تیمی روبرو شدیم که بیش از 100 میلیون یورو خرج خرید بازیکن کرده است و برای برد ساخته شده است. ما فقط 25 میلیون یورو در تیممان سرمایه گذاری کردیم. آن ها پولی را که ما در سه فصل خرج می کنیم در یک فصل خرج کرده اند و 17 امتیاز از ما عقب هستند و در رقابت های اروپایی حضور ندارند. ما نیمه ی اول خوبی نداشتیم و کمی آرام و ناراحت بودیم. ما با مصدومان زیادی مواجه هستیم. در نیمه ی دوم بهتر بودیم اما آن ها در طول 90 دقیقه تیم برتر میدان بودند.»

     
آی اسپورت
2014-03-31 03:31:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر