فهرست
رضایت کادر فنی ماریتیمو از اولین حضور حقیقی
رضایت کادر فنی ماریتیمو از اولین حضور حقیقی

رضایت کادر فنی ماریتیمو از اولین حضور حقیقی

آی اسپورت - علیرضا حقیقی، دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال ماریتیمو در دیدار هفته بیست‌ودوم لیگ برتر پرتغال که یکشنبه شب مقابل براگا برگزار شد از دقیقه ۴۰ جای «سلین» دروازه‌بان اصلی تیمش را گرفت. او در حالی وارد زمین شد که سلین تا دقیقه ۳۴ سه گل از براگا دریافت کرده بود و دو دقیقه بعد با زمین خوردنی ساده از کادرفنی درخواست کرد که تعویض کنند.
نلو وینگادا، سرمربی ماریتیمو که از عملکرد ضعیف دروازه‌بان اصلی تیمش رضایت نداشت بلافاصله و پس از اینکه ترس سلین را دید او را تعویض کرد و حقیقی را به میدان فرستاد تا این دروازه‌بان ایرانی اولین تجربه در ترکیب ماریتیمو را پس از حدود یک ماه حضور در این تیم تجربه کند. این اتفاق پیش از حضور حقیقی در ماریتیمو یک بار هم در دیدار مقابل بنفیکا رخ داده بود و سلین که در ترکیب اصلی تیمش بود، خیلی زود از کادرفنی درخواست کرد تعویضش کنند و ماریتیمو در این دیدار با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد.
حقیقی که پس از دریافت سه گل توسط سلین به جای این دروازه‌بان در بازی مقابل براگا وارد میدان شد، توانست دروازه تیمش را تا پایان بازی بسته نگه دارد و پس از حدود شش ماه نیمکت‌نشینی در روبین‌کازان عملکرد خوبی از خود نشان داد. ماریتیمو دو دقیقه پس از حضور حقیقی در زمین توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند و در نهایت این دیدار را با نتیجه ۳ بر یک واگذار کرد. در پایان بازی و با توجه به بسته ماندن دروازه ماریتیمو در زمان حضور حقیقی در زمین، کادرفنی این تیم از عملکرد دروازه‌بان ایرانی خود تمجید کرد و حقیقی نیز اعتمادبه‌نفس بیشتری گرفت تا در بازی‌های بعدی ماریتیمو در چارچوب دروازه تیمش قرار بگیرد.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-16 10:17:50
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۱۸
ماشالا علیرضا ایشالا روز به روز پیشرفت کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر