فهرست
اظهارِ نظر: پنالتی مسی؛ نبوغ یا بی‌احترامی؟
اظهارِ نظر: پنالتی مسی؛ نبوغ یا بی‌احترامی؟

اظهارِ نظر: پنالتی مسی؛ نبوغ یا بی‌احترامی؟

لوئیس انریکه (مربیِ بارسلونا): بعضی‌ها از این حرکت خوششان اومده و بعضی دیگه نه. وظیفه‌یِ ما در بارسلونا این است که ضمنِ بردنِ عناوینِ قهرمانی، تماشاگرانمان را هم سر گرم کنیم. این یک پنالتیِ قانونی بود و همه پنالتیِ کرویف را هم به یاد میاریم. به هر حال ما باید ضمنِ لذت برت از فوتبال به حریفمان هم احترام بذاریم و در زمین نشان بدیم که از آنها بهتریم. من فکر نمیکنم اتفاقِ خیلی خاصی افتاد، چون من نمونه‌هایِ بهتری از این کار را در تمریناتمون دیدم.
 
ادواردو بریزو (مربیِ سلتا ویگو): این یک پنالتیِ متفاوت بود، همین. من از تعدادِ گل‌هایی که خوردیم ناراحتم نه از نوعِ گل‌هایی که خوردیم. بازیکنانِ بارسلونا همیشه برایِ رقبا احترام قائل بودند و هرجوری که دوست داشته باشند تا جایی که قانونی باشد، می‌توانند گل بزنند.
 
آندرس اینیستا (بازیکنِ بارسلونا): واکنشِ اولیه‌یِ من به این پنالتی تعجب بود. اما خوشحالم که گل شد. مسی و سوارز هرجوری که دوست داشته باشند حق دارند پنالتی بزنند. ما بیشتر از هر تیمِ دیگری همیشه برایِ رقبامون احترام قائل بودیم. من فکر نمیکنم این پنالتی بی‌احترامی به کسی باشد.
 
ایان هالووی (مربیِ سابقِ کریستال پالاس و کارشناسِ اسکای اسپورتس): اگر من مربیِ تیمِ حریف بودم خیلی عصبانی می‌شدم. اگر مربیِ تیمی بودم که گل را زده به بازیکنم می‌گفتم اگر می‌خواستی هت تریک کنی باید خودت پنالتی را می‌زدی. چه نیازی به این کار بود؟ دروازه‌بان تحقیر شده. یک باشگاهِ با کلاس، یک تیمِ با کلاس هرگز همچین کاری نمیکنه.
 
 تری گیبسون (گزارشگرِ اسکای اسپورتس): درک می‌کنم که چرا ممکن است برخی این حرکت را بی‌احترامی بدانند. اما ما این گل و این بازی را تا مدت‌ها به خاطر خواهیم داشت. نکته اینجاست که بازی، بازیِ نزدیکی بود و انجام چنین حرکتی در جریانش بعید به نظر می‌رسید. این پنالتی دقیقا گویایِ وضعیتِ مسی و سوارز و نیمار است و اینکه چقدر در حالِ حاضر از فوتبالشان کنارِ هم لذت می‌برند.
 
توماس گواسچ (ژورنالیستِ روزنامه‌یِ مارکا): اگر رونالدو و بنزما این کار را می‌کردند به افغانستان تبعید می‌شدند!
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-16 11:20:36
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۰۱
مربیِ سلتاویگو این کار رو بی احترامی ندونسته اون وقت نویسنده مارکا و کارشناس اسکای کاسه ی داغتر از آش شدند!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر