فهرست
اصرار به بازی در آزادی؛ سایپا خودکشی نکرد؟
اصرار به بازی در آزادی؛ سایپا خودکشی نکرد؟

اصرار به بازی در آزادی؛ سایپا خودکشی نکرد؟

آی اسپورت - برای پرسپولیس بهتر از این نمی‌شد. اینکه حتی در روزی که میهمان است، در خانه خودش به میدان برود. آن هم در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها و در حالی که هوادارانش تازه به حضور در ورزشگاه عادت کرده‌اند. پرسپولیسی‌ها از اول هم همین را می‌خواستند اما عجیب بود که سایپا هم میزبانی ورزشگاه آزادی را به بازی در تختی ترجیح داد و در واقع به سود پرسپولیس قدم برداشت.  یکی دو سالی بود که سایپا برای میزبانی از سرخابی‌ها به آزادی نمی‌آمد و این بار هم اصرار داشتند که خودشان از پرسپولیس پذیرایی کنند؛ البته در ورزشگاه دستگردی! تا اینجای کار، مجید جلالی و تیمش همه بازی‌های خانگی خود را در همین ورزشگاه برگزار کرده‌اند و برای اینکه پرسپولیس را هم به اکباتان بکشانند، اعلام کردند که می‌خواهند در زمین اختصاصی خودشان بازی کنند. حال آنکه سازمان لیگ برای برگزاری این بازی ورزشگاه تختی را انتخاب کرده بود اما همانطور که انتخاب سایپا مقبول نیفتاده بود، مدیران این باشگاه هم برگزاری بازی در ورزشگاه تختی را نپذیرفتند تا محل برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا به یک سرگرمی چند روزه بدل شود.  البته پیشنهاد سایپا برای برگزاری بازی در ورزشگاه دستگردی را به بررسی گذاشتند اما شورای تأمین این پیشنهاد را رد کرد و از این‌جا، پای سازمان لیگ هم به ماجرا باز شد. بعد از ورود سازمان لیگ به ماجرا، بحث برگزاری بازی در ورزشگاه تختی به میان آمد که پیشنهادش را تاج مطرح کرد و مسوولان سایپا هیچ‌جوره حاضر به پذیرش آن نبودند. آنها اعلام کرده‌اند که به خاطر شرایط نامساعد زمین چمن تختی به هیچ عنوان حاضر به بازی در این ورزشگاه نیستند و می‌خواهند که بازی‌شان با پرسپولیس یا در ورزشگاه دستگردی برگزار شود یا در ورزشگاه آزادی. پرسپولیسی‌ها هم که دیدند امکان برگزاری بازی در دستگردی وجود ندارد، پا را فراتر گذاشته و بر میزبانی ورزشگاه آزادی اصرار ورزیدند. این خواسته سایپایی‌ها هم بود که به اندازه پرسپولیس برایش تلاش کردند؛ بی‌آنکه حضور پرتعداد تماشاگران حریف در این بازی خاطرشان را نگران کند. با اصرار بر بازی در آزادی، سایپا در واقع خودکشی کرد و اختیار مهم‌ترین بازی فصلش را سپرد به پرسپولیس.

منبع: ایران ورزشی
  ۷  
آی اسپورت
2016-02-16 11:47:47
نظر دهید

۷ نظر
-
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۵۵
بدبخت استقلالی
-
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۱
اینا همش توهمه, دستور از وزارت ورزشه که چوبله ای های فینال اسیا ندیده قهرمان بشن ولی لنگ شخصیت نداره و عمرا اول بشه
-
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۹
معلومم نیس خودکشی کرده باشه... فینال 3سال پیش جام حذفی رو یادتون رفته؟
-
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۰
همچین میگن فینال آسیا ک انگار جام جهانیه..اصن شما خوب شما فینال آسیادیده شما قهرمان آسیا خخخ.خوش باشید
این قرمزه منه دوسش دارم خیلی زیاد....
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۰۸
مدیرعامل سایپا (رضایی) اصرار به بازی در آزادی داشت.من نمیدونم چرا اسقلالیا بدشون میاد که یک بازی زیبا در آزادی برگزار بشه.ورزشگاه تختی اجازه یک بازی زیبا رو نمیده.البته ورزشگاه آزادی برای تیمهای تاکتیکی مثل سایپا پرسپولیس و ذوب آهن مناسبه اما برای تیم هایی مثل استقلال ورشگاه تختی مناسبتره که خسرو بکشه زیرش تا به صورتا بلکه الا بختکی توپ وارد دروزاه بهشه
اس اس
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۲
تب
مشروح
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۱
قابل توج استقلالیها که می گن چرا بازی تو آزادیه ؛ خود استقلال هم در چند هفته آینده باید با سایپا بازی کنه تو همین ورزشگاه و اسما هم سایپا میزبانه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر