فهرست
خیال طارمی تخت است؛ گلزن‌ها طلسم شده‌اند
خیال طارمی تخت است؛ گلزن‌ها طلسم شده‌اند

خیال طارمی تخت است؛ گلزن‌ها طلسم شده‌اند

آی اسپورت - مهدی طارمی با ۱۲ گل زده در صدر جدول گلزنان قرار دارد و با اینکه در بازی این هفته مقابل سایپا محروم است بازهم خیالش راحت است که صدر جدول گلزنان از دست او خارج نمی شود. زدن ۱۲ گل در ۲۰ هفته آمار فوق العاده ای نیست اما چرا طارمی خیالش از بابت صدرنشینی جدول گلزنان راحت است؟ باید به قهر کردن رقبای او با گل زدن اشاره کرد. حسن بیت سعید و مهرداد محمدی دو مهاجمی بودند که مقاطعی در این فصل در صدر جدول گلزنان قرار گرفتند اما به یک باره هر دو بازیکن طلسم شدند تا کار برای آقای گلی طارمی راحت شود. این در حالی است که طارمی در بیشترین زمانی که گل نزده دو هفته بوده است.
 حسن بیت سعید ( استقلال خوزستان)
مهاجم استقلال خوزستان از همان شروع لیگ مدعی آقای گلی بود. او با دو گلی که در هفته چهاردهم به ثمر رساند بالاتر از مهدی طارمی در صدر جدول گلزنان قرار گرفت. بیت سعید از آن به بعد طلسم شد. او در ۶ بازی قبلی گل نزده است اما همچنان در رده دوم گلزنان برتر است.
مهرداد محمدی ( راه آهن)
طلسم شده بزرگ لیگ برتر فوتبال را باید مهرداد محمدی دانست. بازیکنی که در شروع لیگ در صدر جدول گلزنان قرار داشت. او با دوگلی که در هفته هشتم به استقلال اهواز زد ۶ گله شد و به صدر جدول گلزنان صعود کرد اما از آن به بعد دیگر رنگ گل را ندید، یعنی ۱۲ هفته. راه آهن هم در این هفته تنها یک گل زده آن هم توسط بازیکن حریف بوده است.
سایر مهاجمان
سجاد شهباززاده در یک مقطع ۸ هفته ای هر چه زد به در بسته خورد الان هم چهار هفته است گل نزده است. در استقلال جابر انصاری هم برای زدن گل اولش ۹ هفته صبر کرد. در جمع قرمزها هم باید به امید عالیشاه اشاره کرد او یک بازه زمانی ۱۲ هفته ای را بدون گل زده پشت سر گذاشت.
مهدی شریفی که در فصل قبل جزو گلزنان برتر لیگ بود در این فصل از کورس خیلی عقب ماندند. شریفی هم ۶ هفته است گل نزده است.
ارسلان مطهری مهاجم نفت در طول فصل تنها ۲ گل زده ( البته به غیر از گل به خودی اش) او در ۱۱ هفته اخیر تنها یک پنالتی گل کرده است.
کاوه رضایی مهاجم ملی پوش ذوب آهن ۹ هفته بود که گل نزده بود که این هفته این طلسم را شکست.
رضا عنایتی مهاجم کارکشته سیاه جامگان در یک مقطع ۱۱ هفته ای پایش طلسم شد.
محمد قاضی مهاجم در ۱۱ بازی اخیر تنها یک پنالتی گل کرده است.
مهدی رجب زاده بهترین گلزن تاریخ ذوب آهن در این فصل هنوز یک گل هم نزده است.
اسماعیل شریفات در این فصل حتی یک گل هم نزده است.
جلال رافخایی مهاجم ملوان در ۲۰ هفته گذشته تنها در بازی با استقلال موفق به گلزنی شده است.

منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2016-02-16 12:53:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر