فهرست

اسکار: دوست دارم مانند دروگبا در چلسی ماندگار شوم

آی اسپورت- اسکار، هافبک چلسی، با وجود پیشنهاد پاری سن ژرمن، معتقد است که در چلسی خوشخال است.

این بازیکن برزیلی سال 2012 به چلسی پیوست و در فصل جاری با نمایش های خوبش تحت هدایت مورینیو، به چلسی کمک کرده که در کورس قهرمانی باشد.

با این حال، پس از شکست 1-0 چلسی مقابل کریستال پالاس در روز شنبه، امیدهای این تیم برای قهرمانی کاسته شد. آنها در 3 بای اخیر، دو شکست تجربه کردند.

گزارش ها حاکی از این هستند که پاریسن ژرمن قصد دارد هزینه ی گزافی برای این بازیکن چلسی- که در یک چهارم لیگ قهرمانان به مصاف هم می‌روند- انجام دهد و همچنین لوکاس مورا، بازیکن پاریسن ژرمن، هم وطنش را به پیوستن به این تیم تشویق می‌کند.

با این حال، اسکار که در استمفوردبریج جا افتاده است، معتقد است که می‌خواهد موفقیت های دروگبا در چلسی را تکرا کند.

وی در مصاحبه با The Daily Star Sunday گفت: "ژوزه مورینیو به من نشان داده که می‌توانم  یکی از بهترین‌ها باشم.

سرمربی این اطمینان را به من داده که می‌توانم بهتر و بهتر شوم  و حالا امیدوارم در پایان فصل تحت هدایت او بتوانیم جام‌های متعددی ببریم.

تیم ما دوم جدول است و سرمربی ما سبک خاص خود را دارد. او کمی شانس مارا پایین می‌داند ولی این به خاطر تعدد بازی های پیش روست.

ولی این طبیعی است. در چلسی خوب کار کرده‌ام و در بهترین فرم خود هستم.

دروگبا الگوی من بود، همیشه او را در تلویزیون نگاه می‌کردم و حالا ناگهان همان لباس چلسی را می‌پوشم که او می‌پوشید. از این موضوع بسیار مفتحرم.

ولی من قصه ی خودم را می‌نویسم. سبک خودم را دارم و امیدوارم که بتوانم گل‌های مهمی در تاریخ چلسی به ثمر برسانم- همانطور که دروگبا توانست-."

     
آی اسپورت
2014-03-31 10:26:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر