فهرست
درخواست جالب ستاره رم از کریستیانو رونالدو
درخواست جالب ستاره رم از کریستیانو رونالدو

درخواست جالب ستاره رم از کریستیانو رونالدو

آی اسپورت - در یکی از دیدارهای حساس دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رم در ورزشگاه خانگی خود از رئال مادرید پذیرایی می کند.  راجار ناینگولان ستاره بلژیکی رم قبل از این دیدار حساس به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: رونالدو هر هفته موفق به گلزنی می شود. با این حال بسیاری به انتقاد از او می پردازند. اگر رئالی ها رونالدو را نمی خواهند، لطفا او را به رم بدهند.
او ادامه داد: کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، استثنایی هستند. بسیار خوش شانس هستیم که در دوران این دو بازیکن بزرگ زندگی می‌کنیم. این طبیعی است که وقتی یکی از این دو بازیکن در اوج قرار دارد، دیگری کمی افت کند.  ستاره بلژیکی رم درباره دیدار حساس برابر رئال مادرید نیز اظهار کرد: رئال یکی از بهترین تیم های جهان است. دیدار برابر این تیم به ما کمک می کند تا سطح کیفی خود را بسنجیم. این دیدار نشان می دهد آیا رم پیشرفت کرده است یا نه. بی صبرانه در انتظار این دیدار بزرگ هستیم.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-16 13:11:28
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۰۲
تو گروهی که 6-7 تا از بارسلونا خوردید پارسال هم تو خود رم 7 تا از بایرن خوردید!!! با چه نتیجه ای ببازید نشون میده پیشرفت کردید؟؟؟ خخخ! ضمنا این ناینگولان همونه که چند وقت پیش به خاطر شباهت با داعشیها تو خیابانهای بلژیک توسط پلیس دستگیر شده بود!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر