فهرست

ژاوی: بارسا و اتلتیکو به یک اندازه خوب هستند

آی اسپورت- ژاوی، هافبک بارسلونا معتقد است که  هر دو تیم در یک چهارم لیگ قهرمانان، شانس بالایی برای حضور در نیمه نهایی دارند.

این دو تیم روز سه شنبه در نوکمپ، بازی رفت را برگزار خواهند کرد و هردو با حضور در رتبه ی اول و دوم لالیگا، در شرایط خوبی قرار دارند.

و ژاوی معتقد است که تفاوت چندانی بین دو تیم نیست و گفت که آبی اناری ها دوست ندارند مقابل تیم دیگو سیمئونه قرار بگیرند و به تمجید از دیگو کاستا، مهاجم این تیم پرداخت.

وی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه بارسلونا گفت: " در رده ی دوم لیگ هستیم و می‌دانیم که در مقابل تیمی بسیار قدرتمند قرار خواهیم گرفت. اتلتیکو مادرید  از ابتدای فصل تا به الان فوق العاده بوده است.

شاید تنها مشکل ما این باشد که بازی برگشت در بیسنته کالدرون برگزار خواهد شد ولی فکر می‌کنم شانس هر دو تیم 50-50 است.

البته ما به دلیل تاریخ و گذشته ی قوی، شانس بیشتری داریم ولی اگر به سبک بازی هر دو تیم نگاه کنید، شانس‌ها بسیار نزدیک خواهد بود. جزئیات تعیین کننده هستند.

معمولا از بازی کردن مقابل آنها راضی نیستیم زیرا فضای زیادی به ما نمی‌دهند. آنها در بستن فضاها و خلق موقعیت بسیار خوب کار کرده‌اند. با حضور دیگو کاستا بسیار خطرناک می‌شوند. او از هر موقعیت بیشترین استفاده را می‌کند.

این هافبک با تجربه معتقد است که اتلتیکو در دو بازی پیش رو  دفاعی ظاهر خواهد شد و هر دو تیم در ایجاد موقعیت به مشکل خواهند خورد.

وی گفت: اتلتیکو تیم بسیار خوبیست. آنها به سختی به شما فضا و موقعیت گلزنی می‌دهند.

دوست ندارم مقابل تیم‌های اسپانیایی در لیگ قهرمانان بازی کنیم. اتلتیکو به خوبی ما را می‌شناسد. سبک بازیشان، آنها را به یک حریف سخت تبدیل می‌ند. آنها دفاعی هستند و در ضد حملات بسیار خوب کار می‌کنند  و همچنین بازیکنان بسیار خوبی دارند.

در هر دو بازی به دلیل سبک بازی اتلتیکو، موقعیت‌های زیادی نخواهیم دید.

می‌توانم بگویم که بارسلونا توپ را بیشتر در اختیار خواهد داشت و سعی می‌کند موقعیت‌های بیشتری بسازد. مانند 3 بازی گذشته در طول این فصل.

یکی از مهم ترین نکات این است که در دور رفت در خانه، گلی دریافت نکنیم.

همچنین نباید زیاد خطا و کرنر به آنها بدهیم زیرا بازیکنان قدرتمند و قدبلندی دارند.

فکر می‌کنم اعتقاد و انگیزشان است که باعث شده بتوانند هر تیمی را شکست دهند. سیمئونه روحیه ی پیروزی فوق‌العاده ای به آنها تزریق کرده است."

     
آی اسپورت
2014-03-31 10:43:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر