فهرست
شروود: تاتنهام مقابل تیم‌های بزرگ، اصلا خوب نبوده است
شروود: تاتنهام مقابل تیم‌های بزرگ، اصلا خوب نبوده است

شروود: تاتنهام مقابل تیم‌های بزرگ، اصلا خوب نبوده است

آی اسپورت- تیم شروود، سرمربی تاتنهام معتقد است که  تیمش در دیدارهایی که مقابل مدعیان این فصل انجام داده، "به اندازه ی کافی خوب نبوده است".

شکست 4-0 یکشنبه ی تاتنهام مقابل لیورپول، باعث شد تا آنها 8 امتیاز نسبت به تیم چهارم پایین تر باشند و این در حالیست که تنها 6 بازی به پایان لیگ باقی مانده است.

تاتنهام از دیدارهایی که مقابل چلسی، لیورپول، من سیتی و آرسنال داشته ، تنها 1 امتیاز کسب کرده و 27 گل دریافت کرده است.

شروود در جمع خبرنگاران گفت:" می‌خواهم به تیمم ایمان و باور تزریق کنم و به آنها اطمینان دهم که وقتی در مقابل تیم‌هایی مثل لیورپول  و چلسی و تاتنهام، به میدان می‌روند، بازنده ی از پیش تعیین شده نیستند.ولی آمار دروغ نمی‌گویند و نتایج ما مقابل تیم‌های خوب، بسیار ضعیف بوده است.

بسیار دیر شده زیرا تنها 6 بازی باقی مانده که هیچکدام مقابل این تیم ها نیست. به پیروزی در این بازی ها نیاز داریم. اگر می‌خواهیم به این باور برسیم که ما هم از تیم‌های بزرگ جزیره هستیم، باید بیشترین امتیاز ممکن را جمع آوری کنیم.

گل به خودی یونس کابول در دقیقه ی دو، لیورپول را جلو انداخت  و سپس گلهای لوییس سوارز، فیلیپ کوتینیو و جوردن هندرسون، باعث شد که مردان راجرز با دو امتیاز اختلاف نسبت به چلسی، به صدر جدول صعود کنند.

شروود تمام طول بازی را روی نیمکت نشسته بود و می‌گوید که او در حال ارزیابی و طراحی آینده ی باشگاه بوده است.

وی گفت: "هواداران من را می‌شناسند و می‌دانند که از زیر بار مسئولیتم شانه خالی نمی‌کنم. من در کنار تیم هستنم و این وظیفه ی من است مانند بازیکنان داخل زمین.

وقتی بازی 2-0 بود، کاملا از بازی محو بودیم و وقتی 3-0 شد، فکر می‌کنم  که من  درباره ی بازیکنانم که روی سکوها نشسته‌اند و سعی می‌کنند ژست‌های خوبی بگیرند به جای اینکه به تیم کمک کنند. و فکر می‌کنم در بازیکنان حاضر، مشکلاتی وجود دارد.

به اندازه ی کافی از من عصبانیت و غرش دیده شده است.

دیگر زمان ارزیابی شرایط فرا رسیده است، باید یک قدم به عقب برگردم  و ببینیم چه چیزهایی برای آینده نیاز داریم زیرا بازی‌هایمان مقابل 4 تیم برتر و در کل هر تیمی که بالاتر از ما حضور داشته، اصلا خوب نبوده است. امروز درس زیادی گرفتم."

     
آی اسپورت
2014-03-31 18:27:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر