فهرست
خلعتبری: باید احترام عقیلی حفظ می‌شد
خلعتبری: باید احترام عقیلی حفظ می‌شد

خلعتبری: باید احترام عقیلی حفظ می‌شد

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری، مهاجم سپاهان امیدوار است با جلساتی که مسئولان باشگاه و کادر فنی داشتند، مشکلات این باشگاه حل شود و دوباره به روزهای خوبش برگردد. گفت‌وگوی این بازیکن را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.

 
مشکلات حل شد که اعتصاب را شکستید؟
چه اعتصابی؟! اعتصابی وجود نداشت. برنامه تمرینی ما همیشه بعد از هر بازی این است که فردای بازی ریکاوری می‌کنیم و بعد یک روز تعطیل هستیم. به هر حال مشکلات مالی در تمام باشگاه‌ها وجود دارد و باشگاه سپاهان هم قول داده که این مشکلات را حل کند. ما هم این سختی‌ها پشت‌سر می‌گذاریم و دوست داریم تیم‌مان دوباره مدعی شود. برای رسیدن به این امر مهم باید دست به دست هم بدهیم.

واقعا شرایط تیم‌تان دور از انتظار است، قبول دارید؟
بله، قبول دارم. تا به‌حال در سپاهان این شرایط را نداشتیم و امیدوارم مشکلات برطرف شود. ما باید بتوانیم از بحران خارج شویم چون سپاهان از تیم‌های بزرگ است.
 
به نظرتان رفتاری که با هادی عقیلی شده، درست است؟
هادی هم‌تیمی و کاپیتان من بود. افتخار می کنم که بعد از او وارد زمین شدم. نمی‌دانم مشکلات بین او با سرمربی بود یا باشگاه اما کاش این مساله بهتر مدیریت می شد. واقعا بابت این موضوع ناراحت شدم چون هادی 12سال در سپاهان بوده و باید این مشکل حل می‌شد. بازیکنانی مانند محرم نویدکیا، هادی عقیلی یا محمود کریمی از اسطوره‌های این باشگاه هستند و باید احترام‌شان حفظ شود. امیدوارم هادی به زود برگردد زیرا من و تمام بچه‌ها از نبودن هادی ناراحت هستیم.
 
راستی چرا نگذاشتید در بازی با سایپا علی کریمی پنالتی بزند؟ گفته می‌شد همین مساله باعث درگیری شد.
بعد از اینکه پنالتی شد، شیمبا گفت پنالتی نمی‌زند. برای همین هم علی گفت توپ را بده من بزنم. اما من به خاطر اینکه علی در جام‌حذفی نتوانسته بود پنالتی را گل کند، خودم زدم که از شانس من فلاح‌زاده توپ را گرفت. وقتی توپ نخواهد گل شود، نمی‌شود. هیچ درگیری هم به‌وجود نیامد و از همدیگر دلخور نیستیم؛ از این اتفاقات پیش می‌آید.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-16 16:47:13
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۲۹
خدا رو صد هزار بار شکر کیروش اینو دیگه دعوت نکرد تیم ملی! مزخرفترین بازیکنیه که تا حالا دیدم! حتی از اولادی و شیث رضایی هم مزخرفتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر