فهرست
فرصت بزرگ برای استقلال: ناجی حریف نشو، لطفا!
فرصت بزرگ برای استقلال: ناجی حریف نشو، لطفا!

فرصت بزرگ برای استقلال: ناجی حریف نشو، لطفا!

آی اسپورت - استقلال مظلومی، این هفته‌ها در شرایط خوبی قرار ندارد. آن‌ها در 4 بازی اخیرشان پیروز نشده‌اند و نمایشی پایین‌تر از حد انتظار داشته‌اند. گرفتن 3 امتیاز از 4 بازی آخر، باعث شده استقلال صدرجدول را دوباره به استقلال خوزستان واگذار کند و سایه پرسپولیس و ذوب آهن را جدی‌تر از همیشه پشت سرش ببیند. بازی این هفته استقلال و گسترش فولاد، بهترین فرصت مظلومی برای فرار از این بحران است.
گسترش فولاد این فصل با نتایجی فراتر از حد انتظار، هم امتیاز با تراکتورسازی در رده نهم جدول لیگ قرار دارد. با این وجود، نتایج خوب آن‌ها فقط به بازی‌های خانگی خلاصه می‌شود و گسترشی‌ها در بازی‌های خارج از خانه حتی به سیاه جامگان هم باخته‌اند. تیم کمالوند هفته پیش، در مشهد مقابل سیاه جامگان شکست خورد. قبل از آن، گسترش فولاد در آخرین بازی‌های دور از تبریز به پرسپولیس و استقلال خوزستان باخته بود. گسترش فولاد هر سه بازی آخرش بیرون تبریز را باخته از 5 بازی در تهران، مشهد، اهواز و اصفهان فقط 2 امتیاز گرفته است.
به نظر می‌رسد استقلال، جمعه کار سختی برای پایان دادن به 4 بازی بدون برد و شکست گسترش فولاد نداشته باشد. به شرطی که مثل بازی با استقلال اهواز، آن‌ها نخواهند نقش ناجی حریف را بازی کنند. استقلال اهواز هم پیش از بازی دو هفته قبل با استقلال، هر 7 بازی آخر خارج از خانه‌اش را باخته بود.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-02-16 16:51:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر