فهرست
کابوس تعطیلات 17 روزه/ پرسپولیس باز هم افت می‌کند؟
کابوس تعطیلات 17 روزه/ پرسپولیس باز هم افت می‌کند؟

کابوس تعطیلات 17 روزه/ پرسپولیس باز هم افت می‌کند؟

آی اسپورت- پرسپولیس روز پنجشنبه با سایپا بازی می‌کند و پس از آن لیگ برای مدت کوتاهی تعطیل خواهد شد. به این ترتیب سرخپوشان با 17 روز فاصله باید در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی بروند.
تعطیلات در این فصل به هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس لطمه نزده است. سرخپوشان هر بار از تعطیلات برگشته‌اند برای بازگشت به فرم اصلی با مشکلات زیادی مواجه بوده‌اند. بدترین بازی‌های این تیم، مصاف با صبا، سایپا و سپاهان بوده که هر سه مسابقه بعد از مدتی تعطیلی برگزار شده است. به این ترتیب از همین حالا می‌شود پیش‌بینی کرد قرمزها برای بازی با تراکتورسازی، به خصوص در نیمه اول مشکلات زیادی خواهند داشت که اگر برطرف نشود، ممکن است امتیازات کلیدی دیگری را از کف سرخپوشان ببرد.
پرسپولیس وقتی در هفته پنجم اولین بردش را مقابل فولاد به دست آورد راهی تعطیلات شد و بعد از بازگشت از تعطیلات 2-1 به سایپا باخت. تعطیلات بعدی با فوت مرحوم نوروزی همزمان شد و پرسپولیسی‌ها بعد از بازگشت به میدان به سختی با صبا 1-1 مساوی کردند. آخرین تعطیلاتِ لیگ هم با افت پرسپولیسی‌ها و بازی ضعیف این تیم مقابل سپاهان به پایان رسید. باید دید این بار تعطیلیِ لیگ چه بر سر پرسپولیسی‌ها خواهد آورد.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-16 17:07:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر