فهرست

۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷

چند توییت پایین تر یه توییت هست که نوشته لیگ جذاب شده. کامنتایی که داده شده کلیت کلامشون اینه که لیگ بنا به دلایل الف تا ی جذاب نیست. بله. در مقایسه با استانداردها جذاب نیست. نیمه جذاب هم نیست. ولی فکر کنم اون توییت می‌خواسته بگه که همین لیگ ناجذاب و غیراستاندارد، وقتی بدون وقفه چند هفته پشت سر هم برگزار میشه و تبش فروکش نمی‌کنه هیجان بیشتری داره. همین.
آی اسپورت
2016-12-17 23:37:02
نظر دهید

۶ نظر
آرش
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵، ۲۳:۵۱
تا وقتی کی‌روش‌خان از خارج بیاد و اونو تعطیل کنه، اون توییت می‌خواسته اینو بگه، همین
آرمین خورشیدی
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
الان من گفتم اون توییت انتقاد به کیروش نیست؟ خوندی چی نوشتم؟ آدم خسته میشه از توضیح دادن
توییت علیرضا خطیبی گفت (یعنی برداشتم این بود که) تعطیلیای تیم ملی (و کیروش) باعث کاهش جذابیت لیگ میشه. کامنتای زیر توییت این بود که لیگ ما که خودشم همچین جذاب نیست و مزخرفه. توییت احتمالا گنگ و نامفهموم منم این بود که لیگ غیرجذاب هم پیوسته ش هیجان بیشتری داره در مقایسه با خودش. حالا این وسط چه طوری رسیدی به این کامنت و چطوری کامنتت اینهمه لایک خورده رو نمیفهمم. مشکل کلمه ی همین بوده احتمالا.
۲
آرش
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۰۲
میدونی چطوری رسیدم به این کامنت؟ یا چرا کامنت این همه لایک خورده؟ فکر نکنم حتی اگه برات بگم مغزت توانایی تجزیه تحلیل داشته باشه، مردک اون آغا هدفش از اون کامنت فقط کوبیدن کیروش بود نه صحبت راجع به جذابیت یک لیگ پیوسته، تو هم با این کامنت مسخرت فقط خواستی گوه کاری اون رو بپوشونی که بوش بد جور بلند شد. بدبختی ما کیا میشن قشر اطلاع‌رسان، یه مشت آدم به شدت کوته‌فکر و دغل
برسد به دست خورشیدی
آرمین خورشیدی
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۴
*: دوباره سوال اول کامنت قبلی رو بخونی میبینی که حتی اونجا تایید کردم اون توییت در انتقاد از کیروش بوده نه صحبت درباره ی لیگ.

*: دوباره توضیح میدم که تو متن اون توییت برای انتقاد از کیروش به از بین رفتن هیجان لیگ اشاره میشه و توییت من هم این بود که این از بین رفتن هیجان به جذابیت لیگ ربطی نداره.

*: محض اطلاع، من جزو قشر اطلاع رسان نیستم. حتی جزو قشر اطلاع رسان همین سایت هم نیستم.


برزو
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۰۷:۵۵
خب اشتباه اقاي خطيبي اين بود كه از كلمه ي (جذاب) استفاده كرد و بقيه ي دوستان هم با همين كلمه مشكل داشتند.
بايد مثلا ميگفت ليگمون بهتر شده.
بالاخره ما فوتبال هاي اروپا رو داريم ميبينيم كه يه تيم اگه كمتر از ده پاس به هم بدن تعجبيه اينجا برعكسش! يعني اگه تو ليگ ايران يه تيمي بالاي ده تا پاس به هم بدن تو نود بايد اناليز بشه كه چطور چنين چيزي ممكنه!
۱
برزو
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۶
والا اينجور كه شما خيره شديد به افق ادم ميترسه پاي توييتتون كامنت بذاره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر