فهرست
شانس قهرمانی ذوب بیشتر از سرخابی: نفر سوم!
شانس قهرمانی ذوب بیشتر از سرخابی: نفر سوم!

شانس قهرمانی ذوب بیشتر از سرخابی: نفر سوم!

آی اسپورت - بعد از شکست استقلال مقابل نفت، کل کل سرخابی برای قهرمانی به اوج رسیده و کمتر کسی به دیگر مدعیان قهرمانی نگاه می‌کند. با توجه به نتایج ضعیف استقلال خوزستان در نیم فصل دوم، شاید این تیم زیاد شانس قهرمانی نداشته باشد اما رقیب اصلی، کمی پایین‌تر از پرسپولیس و استقلال در رده چهارم نشسته و منتظر غفلت آن‌هاست.
ذوب آهن گل محمدی، این فصل نتوانست مثل فصل قبل روندی کاملا صعودی داشته باشد و بارها درگیر فراز و فرود شده اما نسبت به دو تیم سرخابی پایتخت مسیر راحت‌تری برای قهرمانی دارد. ذوب آهن تا پایان فصل، در بیشتر مسابقات دشوارش میزبان خواهد بود. آن‌ها این هفته در اصفهان میزبان فولاد هستند و هفته‌های بعد از آن هم در فولاد شهر با سایپا، تراکتور، صبا و سیاه جامگان بازی خواهند کرد. در طرف مقابل، در بازی‌های خارج از خانه آن‌ها فقط دو مسابقه دشوار با نفت و استقلال خوزستان خواهند داشت.
با بالا گرفتن پرحاشیه‌های پرسپولیس و استقلال در هفته‌های آینده، ذوب آهن فرصت ویژه‌ای برای فرار و پشت سر گذاشتن این دو تیم دارد. شاید در اوج درگیری‌ها و جنگ روانی دو تیم پایتخت،‌ نفر سوم آرام جام را بردارد و به اصفهان ببرد.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-16 19:33:39
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۲۶
استقلال تهران بدون شک قهرمان میشه. اگه بنا به هر دلیلی نشد استقلال خوزستان قهرمانی رو بدست میاره. اگه بازم به هر دلیلی اونم نشد استقلال اهواز قهرمانی رو بدست میاره ولی شما مطمئن باشید لنگ قهرمان نمیشه!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر