فهرست
لقب جدید نکونام: آقای دماسنج!
لقب جدید نکونام: آقای دماسنج!

لقب جدید نکونام: آقای دماسنج!

آی اسپورت- عملکرد خوب جواد نکونام در العربی باعث شده است تا رسانه‌های قطری به ستایش از او بپردازند و از این ستاره ایرانی با لقب‌های سوپر استار و استاد یاد کنند. این در حالی است که بعد از حضور نکونام در قطر استقبال خوبی از او نشد و خیلی‌ها اعتقاد داشتند این بازیکن پا به سن گذاشته نمی‌تواند دردی از تیم دوا کند.
بعد از چند هفته اما روزنامه الرای قطر به ستایش نکونام پرداخت و از او به عنوان سوپر استار لیگ ستارگان قطر یاد کرد و درباره این بازیکن ایرانی نوشت: نکونام سومین بازی خود در لیگ ستارگان قطر را با پیراهن العربی تجربه کرد. او در دو دیدار نخست درخشید و بازی‌های بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. این بازیکن ایرانی در دیدار سوم برابر لخویا هم بسیار خوب ظاهر شد. او نبض بازی در میانه میدان را به دست گرفت و باعث شد تا العربی سه امتیاز حساس این دیدار را هم به دست آورد. در ادامه گزارش این روزنامه قطری آمده است: نکونام همچون یک استاد در میانه میدان است. او به خوبی می‌داند که چه زمانی پاس بدهد و چه زمانی توپ را حفظ کند و یا در کارهای دفاعی شرکت کند. او خرید بسیار خوبی برای العربی بوده و با بازی خوبی که به نمایش گذاشت زمینه ساز پیروزی ارزشمند العربی برابر لخویا بود.
پیش از این هم نایب رئیس باشگاه العربی به ستایش از نکونام پرداخت و از او به عنوان "دماسنج تیم" خود یاد کرد.
اشکان دژآگه، دیگر بازیکن ایرانی العربی است که او هم از بهترین بازیکنان این تیم در فصل جاری لیگ ستارگان قطر بوده است تا جایی که غیبت او در چند بازی باعث شد تا العربی امتیاز از دست دهد و نتواند پیروز از میدان خارج شود.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-02-16 20:00:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر