فهرست
اسپالتی:" ما دوست داریم مردم را سوپرایز کنیم"
اسپالتی:" ما دوست داریم مردم را سوپرایز کنیم"

اسپالتی:" ما دوست داریم مردم را سوپرایز کنیم"

آی اسپورت – لوچیانواسپالتی سرمربی تیم فوتبال رم ایتالیا پیش از مصاف برابر رئال مادرید در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در خصوص این دیدار صحبت کرد.
اسپالتی که باید فردا شب در ورزشگاه المپیک شهر رم میزبان زیدان و تیمش باشد در خصوص کریس رونالدو صحبت کرد  و او را مورد ستایش قرار داد و اعلام کرد " من انتقادها از او را درک نمی کنم" .
" من فکر می کنم شانس دو تیم برای این بازی 50-50 است. این یک بازی متفاوت خواهد بود. رم تیم متفاوتی (درفصل 2008-2007 که توانستند رئال را شکست دهند) با یک سیستم تمرین شده بود و می توانست نتایج خوبی به دست آورد. حالا ما به دنبال همان سیستم هستیم سبکی که باعث شود ما به مانند یک تیم بازی کنیم. این بازی به ما کمک می کند که بفهمیم آیا در مسیر صحیحی قرار داریم یا نه. تیم در حال به دست آوردن اعتماد به نفس است. "
اسپالتی در ادامه در مورد شانس های رئال مادرید نیز گفت:"آنها قهرمان چمیونزلیگ شدند و از آن زمان تا کنون تغییرات کمی داشته اند. ما به همه بازیکنان مان نیاز داریم تا بتوانیم رئال مادرید را شکست دهیم. اینکه چه سرنوشتی در انتهای بازی رقم می خورد به تیم رم بستگی دارد نه رئال مادرید. باید برای پیروزی به میدان برویم."
اسپالتی صحبت هایش را این گونه به اتمام رساند:"رم 8 سال قبل آنها ( رئال مادرید) را سوپرایز کرد و پیروزی در بازی امسال می تواند شوک بزرگتری باشد. ما دوست داریم مردم را سوپرایز کنیم."

کد خبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-16 23:22:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر