فهرست
زیدان : آماده دیدار برابر رم هستیم
زیدان : آماده دیدار برابر رم هستیم

زیدان : آماده دیدار برابر رم هستیم

آی اسپورت – زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی باشگاه رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل تیم رم در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
برای صعود به دور بعد به چه چیزی نیاز دارید؟ ما باید بازی را قوی و محکم شروع کنیم. این یک بازی سخت دیگرست. رم تیم خوبی است و آنها می دانند که باید چطور بازی کنند. اما من آرامش دارم چون ما هفته خوبی داشتیم و برای بازی آماده هستیم."
توصیه شما به توتی برای درمورد آینده اش چیست ؟ این تصمیم توتی است. او خیلی خوب بازی کرده و یک پدیده به حساب می آید. برای من همواره باعث افتخارست که بازیکنی مانند او را درزمین ببینم."
مادرید در 8 بار قبلی که مقابل تیم های ایتالیایی قرارگرفته نتوانسته به دور بعد صعود کند... دو بازی وجود دارد. ما می خواهیم به دور بعد صعود کنیم. ما همه تلاش مان را خواهیم کرد و خواهیم دید که چه خواهد شد. آنچه در گذشته رخ داده مربوط به گذشته است. موظف هستم به آینده نگاه کنم.
شرایط مارسلو چه طور است ؟ مارسلو فقط در شرایطی بازی می کند که از آمادگی 100 درصد برخوردار باشد. باید ببینیم چه خواهد شد. باید خوب استراحت کند و بعد باید ببینیم چه می شود. من فکر می کنم او بتواند بازی کند اما برای چنین بازی و در چنین رقابت هایی شما باید 100 درصد آماده باشید.
آیا این یک تورنومنت خاص برای برای شماست؟ این تورنومنت برای باشگاه و برای من و بالاتر ازهمه برای بازیکنان خاص است. همه ما سابقه تاریخی ویژه ای که در لیگ قهرمانان داریم را می دانیم. مهم ترین نکته این است که آماده باشید و ما آماده هستیم.از نظر بدنی و فیزیکی در شرایط خوبی هستیم و همه تلاش مان را خواهیم کرد.


کد خبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-17 00:24:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر