فهرست
گزارش روز: سرمربیان بریتانیایی، کابوس مورینیو
گزارش روز: سرمربیان بریتانیایی، کابوس مورینیو

گزارش روز: سرمربیان بریتانیایی، کابوس مورینیو

آی اسپورت- سرمربی چلسی، ژوزه مورینیو  در 152 بازی در لیگ برتر انگلستان، تنها متحمل 15 شکست شده است.

کریستال پالاس در خانه، تحت هدایت تونی پولیس موفق شد 1-0 چلسی را شکست دهد. این پیروزی عقاب ها را 5 امتیاز از منطقه ی سقوط بالاتر آورد.

ژوزه مورینیو در کنفرانس پیش از بازی، هیچ شانسی برای قهرمانی تیمش قائل نشد و حالا با شکست در این دیدار، آنها 2 امتیاز پایین تر از لیورپول قرار گرفته اند و منچسترسیتی با 2 بازی کمتر، تنها 2 امتیاز کمتر از چلسی دارد.

سرمربی پرتغالی ذر سالهای 2004 و 2005 موفق شد به همراه چلسی قهرمان لیگ برتر شود و سال 2006، نائب قهرمان جزیره شد.

مورینیو در فصل اولش تنها 1 شکست داشت ، در فصل دوم 5 ، در فصل سوم 3 شکست و در 6 بازی که در سال 2007 هدایت چلسی را بر عهده داشت، 1 شکست متحمل شد.

چلسی تا به اینجای کار در این فصل متحمل 5 شکست شده که اگر باز هم در دیداری ببازد، بدترین فصل مورینیو از لحاظ آماری رقم خواهد خورد.

در 10 فصل کامل به همراه پورتو، چلسی، اینتر و رئال مادرید، مورینیو هیچگاه رتبه ای پایین تر از دوم نداشته  و اگر منچسترسیتی دو بازی عقب مانده ی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، تیم مورینیو در هفته های آخر به رتبه ی سوم سقوط خواهد کرد.

یک آمار جالبی که در طول شکست‌های مورینیو به دست آمده این است که مورینیو بیشترین باخت را مقابل سرمربیان بریتانیایی داشته است. 80% باخت‌های مورینیو، مقابل سرمربیان انگلیسی رقم خورده است

در تصویر زیر، لیست کامل انها را مشاهده می‌کنید:  

Jose Mourinho's Premier League defeats

     
آی اسپورت
2014-03-31 12:19:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر