فهرست

جمله ویژه عبدی: تمدید قرارداد با برانکو جلوی پیشرفت پرسپولیس را می گیرد

آی اسپورت - خودتان را جای ما بگذارید. هر طوری مصاحبه جدید حسین عبدی را بخوانید نمی توانید به نتیجه ای غیر از این برسید که آقای سخنگو رابطه حسنه ای با سرمربی پرسپولیس ندارد.
عبدی که با خبرگزاری آنا صحبت کرده درباره تمدید قرارداد برانکو گفته: «این حرف‌هایی که مطرح می‌شود و حساسیت‌هایی که در کنار آن برای تیم ایجاد می‌‌کنند، شایعه‌ای بیش نیست. نمی‌دانم با چه منظوری چنین شایعاتی را درست می‌کنند اما این حواشی به پرسپولیس لطمه می‌زند. چیزی که محرز و مشخص است قرادادی است که ما تا پایان فصل با برانکو داریم و بعد از آن در زمانی که باید با سرمربی تیم مذاکره برای ماندن شود درباره آن با برانکو گفتگو خواهیم کرد.»
 وی ادامه داد: «در این مقطع فصل ما به دنبال نتایج خوب هستیم و روی نوار موفقیت حرکت می‌کنیم. تا پایان فصل خیلی مانده و درباره ماندن برانکو در آن زمان صحبت می‌کنیم. ما در جایگاه و زمان مربوط به تمدید قرارداد برانکو با این مربی مذاکره لازم را خواهیم کرد. فعلا توجهی به این شایعات نمی‌کنیم چرا که نمی‌خواهیم جلوی پیشرفت تیم پرسپولیس گرفته شود.»


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-17 09:46:50
نظر دهید

۳ نظر
pENNY
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۱۲
بنده خدا شما اگه میخوای به پرسپولیس خدمت کنی بچسب به همین طرح استعداد یابی از بازیکنای 28 ساله... ب قول علی دایی: کجای دنیا یه مربیو عضو هیئت مدیره میکنن آخه؟؟ که چشم و گوشش دنبال نیمکت باشه!!!! خدایا تقاضای شفای عاجل...!
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۴۳
این چه تحلیلیه؟ حرف حساب و منطقی زده. حسین عبدی مغز متفکر مدیریت پرسپولیسه
ابراهیم محمدی
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۰۱
فقط من موندم این اقای عبدی چکارهستش توهیئت مدیره فقط شده سوهان روح ماهواداران بااضهارنظرهای مغرزانه اش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر