فهرست
دسایی: PSG باید در پاریس چلسی را شکست دهد
دسایی: PSG باید در پاریس چلسی را شکست دهد

دسایی: PSG باید در پاریس چلسی را شکست دهد

آی اسپورت- مدافع سابق چلسی، مارسل دسایی معتقد است که پاریسن ژرمن اگر می‌خواهد به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند، باید در خانه چلسی را شکست دهد.

مردان لورن بلان در بازی رفت، در خانه میزبان تیم مورینیو خواهند بود و هفته ی بعد، دیدار برگشت در لندن برگزار خواهد شد.

دسایی معتقد است که پاریسن ژرمن شانسی برای پیروزی در لندن نخواهد داشت و به زلاتان و یارانش پیشنهاد می‌کند که در بازی رفت، تمام تلاش خود را برای شکست دادن چلسی انجام دهند

وی در مصاحبه با talkSport گفت: "همه ی ما از دیدار در پاریس انتظار پیروزی داریم. سال گذشته آنها در یک چهارم مقابل بارسلونا حذف شدند. هر کسی از آنها انتظار دارد که حداقل از این مرحله عبور کنند تا نسبت به فصل پیش، بهتر کار کرده باشند.

وقتی به پولی که هزینه کردند فکر می‌کنیم، برای لیگ فرانسه فوق‌العاده کار کردند. لیگ قهرمانان حالا برای آنها بسیار جذاب و مهم شده است. لیگ فرانسه دیگر آنها را جذب خود نمی‌کند.

آنها دو بار قهرمان فرانسه شدند و حالا می‌‌خواهند حتما لیگ قهرمانان را ببرند. بازی سختی خواهد بود و همه چیز در پاریس رقم خواهد خورد.

اگر سرمربی چلسی می‌خواهد مقابل پاریسن موفق باشد، فکر نمی‌کنم آنها بتوانند در استمفوردبریج کاری انجام دهند. با آمار فوق‌العاده ی چلسی در خانه، پاریسن نمی‌تواند پیروز شود."

     
آی اسپورت
2014-03-31 18:27:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر