فهرست
دعوا بعد از توافق؛ فقط 10 درصد سهم پرسپولیسی‌ها
دعوا بعد از توافق؛ فقط 10 درصد سهم پرسپولیسی‌ها

دعوا بعد از توافق؛ فقط 10 درصد سهم پرسپولیسی‌ها

آی اسپورت - از حدود یک هفته قبل جنجال بر سر محل برگزاری دیدار پرسپولیس و سایپا در هفته بیست و یکم لیگ برتر آغاز شده بود. سایپایی ها در ابتدا اصرار داشتند بازی دو تیم باید در ورزشگاه دستگردی برگزار شود اما شورای تامین استان تهران با این مساله موافقت نکرد. پس از آن مسئولان باشگاه سایپا راضی شدند در ورزشگاه ازادی مقابل پرسپولیس قرار گیرند.  با وجود خاتمه پیدا کردن این موضوع، یک جریان جدید می تواند شروع یک جنجال دیگر باشد. پس از استقبال خوب هواداران پرسپولیس از دو بازی گذشته این تیم مقابل سپاهان و فولاد، حالا مسئولان باشگاه سایپا قصد دارند اجازه حضور هواداران پرتعداد در ورزشگاه را ندهند. 
بیت الله رضایی، مدیرعامل سایپا در این باره گفت: «ما دوست داریم طبق قانون همه چیز انجام شود. اعتقادمان در ابتدا این بود که بازی باید در ورزشگاه دستگردی برگزار شود که شورای تامین مخالفت کرد. حرف ما غیرمنطقی نبود. می خواستیم در ورزشگاه خانگی خودمان بازی کنیم که موافقت نشد و به ورزشگاه آزادی رفتیم. درباره حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه نیز دوست داریم قانون رعایت شود. ما طبق قانون فقط 10 درصد سکوها را به هواداران پرسپولیس می دهیم. چون میزبان مسابقه تیم سایپا است. این حق طبیعی ما است.»  
اما پندار خمارلو مدیر رسانه ای پرسپولیس در این باره گفت:«همان طور که در بازی مقابل ذوب آهن در اصفهان تنها 10 درصد از گنجایش ورزشگاه به هواداران پرسپولیس اختصاص داشت فردا هم ورزشگاه آزادی به مثابه ورزشگاه خانگی تیم میزبان محسوب می شود. با توجه به تعیین ظرفیت برای حضور تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی قطعا بازی فردا باید به صورت بلیت فروشی برگزار شود تا تعداد مشخصی از هواداران پرسپولیس به داخل ورزشگاه بیایند. این از جمله اختیارات تیم میزبان است که چه تعداد صندلی را به تماشاگران تیم مهمان اختصاص دهد. باشگاه پرسپولیس در این زمینه تابع قوانین سازمان لیگ است و از آن پیروی خواهد کرد.»
به این ترتیب باید منتظر ماند و دید فردا چه تعداد هوادار پرسپولیس به ورزشگاه خواهند رفت و اگر هواداران بیشتر از میزان مقرر به ورزشگاه آزادی بروند چه اتفاقی خواهد افتاد.  

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-17 10:32:17
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۲۹
از کجا میفهمن طرفدار کدوم تیمن؟؟؟
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۳۴
لنگ بدون تماشگر مجانی و کمک داور هیچ پخی نیست
علی
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۳
کل لیگ از تماشاگرایه پرسپولیس ترسیدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر