فهرست
اقدام عجیب در کمپ تیم ملی و تعجب کارلوس کی‌روش
اقدام عجیب در کمپ تیم ملی و تعجب کارلوس کی‌روش

اقدام عجیب در کمپ تیم ملی و تعجب کارلوس کی‌روش

آی اسپورت - در روزهای اخیر اتفاق جالبی در زمین چمن شماره یک کمپ تیم ملی رخ داده است؛ پذرپاشی! از آنجا که وضعیت زمین چمن کمپ کاملا خراب است و آخرین عکس ها نشان می دهد، بیشتر از چمن روی آن قارچ روئیده، مسئولان در عملیاتی ضربتی تعدادی از کارکنان کمپ را بذر به دست سراغ زمین فرستادند. آنها هم در آن بخش هایی که زمین کچل شده و چمن ندارد، بذر پاشیدند تا کم کم این چمن ها رشد کند و تا روز شروع اردوی ایران، زمین سبز شود. این در واقع نشان می دهد فدراسیون فوتبال در تلاش است تا ایران دوباره در زمین شماره یک کمپ تمرین کند.
وضعیت چمن کاملا خراب است و کروش و بازیکنان می گویند، تمرین روی این چمن هزار و یک مشکل برایشان به وجود می آورد. کارلوس مدت هاست از فدراسیون درخواست کرده تا این زمین را درست کنند اما تازه ترین اقدام این است که زمین را با بذر پاشی سبز کنند. اتفاقا کارلوس کروش سرمربی تیم ملی که این روزها مداوم به محل کارش در کمپ می رود، متوجه بذرپاشی شده و این مسئله دلخوری اش را در پی داشته است. کروش فهمیده که در واقع این اقدام یعنی تیم ملی باید در اسفندماه تمریناتش را در همین زمین برگزار کند. ایران فعلا گزینه دیگری پیشرو ندارد چراکه فدراسیون فوتبال طلب ورزشگاه دستگردی را هم پرداخت نکرده تا تیم ملی از تمرین روی این زمین هم موقتا منع شود. البته کارلوس کروش دو هفته پیش برای تماشای بازی سایپا و استقلال خوزستان به دستگری رفت و متوجه شد زمین چمن آنجا هم بسیار خراب است. آخرین تصاویر از زمین شماره یک کمپ هم که نشان می دهد اصلا شرایط خوبی ندارد. 


منبع: خبرآنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-17 12:25:46
نظر دهید

۲ نظر
سعید
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۸
کیروش حق داره خدایی
-
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۳
پولهاروبه جیب میزنن وجای دیگه خرج میکنن مثل سفرهای خارجی کسانی که هیچ ارتباطی به فوتبال ندارن بعدانتظاردارن تیم نتیجه بگیره کیروش اگه خرج رودست فدراسیون میزاره درعوضش کارانجام شده وتاسالهاازان استفاده میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر